Поради лешмейкерам-початківцям
Вибране

Поради лешмейкерам-початківцям

Нарощування вій щорічно набирає обертів та стає все популярнішою процедурою серед жінок. В режимі економії часу саме лешмейкер стає тим чарівником, котрий дарує виразний погляд і змушує забути про туш мінімум на місяць. Як стати успішним лешмейкером? Що варто враховувати при роботі та інші відповіді на питання до фахівців з досвідом ви знайдете в цій статті.

Поради лешмейкерам-початківцям

Чи можна стати лешмейкером без проходження курсів?

Звичайно, але будьте готові задіяти величезний ресурс і витратити на це багато часу. Зараз є багато інформації у вільному доступі, але її потрібно структурувати, вибрати дійсно важливі для роботи аспекти. До того ж, вам потрібно “поставити руку”, а це може зробити лише досвідчений майстер-викладач.

В Міжнародній академії Kodi professional відкрито набір на курси нарощування вій. Їх программа включає в себе повне занурення в навчальний процес і осягання навичок з нуля. Ви навчитесь працювати в кількох популярних техніках, дізнаєтесь всі секрети створення виразного погляду і, звісно, будете взаємодіяти з моделями для отримання практичних навичок.

Чи кожен може стати майстром з нарощення вій?

Звісно, можна опанувати будь-яку професію, якщо ви достатньо зосереджені на справі, приділяєте їй свій час та увагу, навчаєтесь на курсах з кваліфікованим викладачем. Дивлячись численні відео, може скластись враження, що сам процес достатньо легкий і не потребує багато сил, але це зовсім не так.

“Легкість” в роботі досягається багатогодинними тренуваннями і постійним відточуванням своїх навичок. Трудолюбство, відповідальність, допитливість та постійна практика допоможуть вам досягти вершин в професії.

Які перспективи в роботі лешмейкера?

Які перспективи в роботі лешмейкера?

Якщо ви серйозно налаштовані розвиватись в професії, то з часом, в повній мірі опанувавши схеми нарощування вій, можна займатися ботоксом для вій, ламінуванням, відновленням вій та брів. Це популярні процедури в салонах краси, які полюбляють багато клієнтів. Це допоможе вам збільшити середній чек та розширити перелік послуг, що ви надаєте.

Крім того, принципово важливе значення має те, який шлях розвитку ви обрали — працювати як найманий співробітник в салоні чи студії краси чи стати приватним підприємцем та відкрити власну справу. В першому випадку потрібно розуміти, що у вас буде певна межа зростання, в другому варіанті більше ризиків, але ви самі зможете керувати своїм професійним розвитком.

З чого почати?

Якщо ви прийняли виважене рішення, то варто почати з пошуку місця навчання. Міжнародна академія Kodi professional постійно проводить набір на курси нарощування вій, щорічно випускаючи сотні кваліфікованих майстрів-лешмейкерів.

Різні програми курсів дозволяють не лише навчитись нарощуванню з нуля, але й підвищити професійні навички та дізнатись про нові техніки для лешмейкерів. Завершуючи навчання, ви отримаєте сертифікат міжнародного зразку, що підтверджує здобуття нового освітньо-професійного рівня.

Пам’ятайте, що для того, щоб досягти успіху в будь-якій справі, варто ризикувати, натхненно працювати і отримувати задоволення від того, що ви робите цей світ красивішим, а клієнтів — щасливішими.