10 найкращих серіалів для жінок, які вас надихнуть і розважать
INSPIRED

10 найкращих серіалів для жінок, які вас надихнуть і розважать

Жінки у світі серіалів знаходять все більше й більше своєї ніші, оскільки їхня кількість та якість нещадно ростуть. Серіали для жінок можуть мати різноманітні тематики: від романтичних комедій до напружених драм та бойовиків. Ось деякі з кращих серіалів для жінок, які, сподіваємося, не залишать нікого байдужим.

Найкращі з найкращих – 10 найкращих серіалів, які повинна подивитись кожна жінка

1. Розповідь служниці (2017)
2. Помаранчевий — новий чорний (2013)
3. Флібег (2013)
4. Гра престолів (2011)
5. Вбиваючи Єву (2018)
6. Скандал (2012)
7. Анатомія Грей (2005)
8. Дивовижна місіс Мейзел (2017)
9. Секс у великому місті (1998)
10. Велика маленька брехня (2017)

Найкращі з найкращих – 10 найкращих серіалів, які повинна подивитись кожна жінка

12 найкращих серіалів для перегляду прямо зараз

“Білий лотос” (“White Lotus”) 2021 – це американський комедійно-сатирична драма, яка розповідає про незвичайні та дивні події, що відбуваються в розкішному готелі “Білий лотос” на Гаваях. Різні гості приїжджають сюди зі своїми власними історіями та таємницями: молоде подружжя на медовому місяці, жінка, яка страждає від самотності, поруч з собою вона має прах своєї матері, інша сімейка, що складається зі своїх власних проблем та бажання провести час на пляжі. Незалежно від того, що вони очікують від свого відпочинку, вони зіштовхуються з непередбачуваними та неймовірними подіями.

“Зовнішні мілини” (“The Outer Banks”) 2020 – цей серіал розповідає про підліткове життя в пошуках пригод та скарбів. Розваги, пригоди, кохання, пристрасть та конфлікт – тут є все, що зацікавить до перегляду. Серіал від Нетфлікс спочатку може здатись трохи дитячим, але з кожним сезоном головні герої дорослішають і серіал стає ще цікавішим.

“Чому жінки вбивають” (“Why Women Kill”) 2019 – це британський телесеріал, який розповідає історії різних жінок, які знаходяться в складних ситуаціях та вбивають людей. Кожен епізод розповідає про нову героїню та її мотиви для вбивства. Серіал досліджує причини та наслідки насильства проти жінок та показує, як ті, що стали жертвами, можуть бути змушені використовувати екстремальні методи для захисту себе та своїх близьких.

“Сексуальне виховання” (“Sex Education”) 2019 – цей серіал про шкільного терапевта, який допомагає своїм однокласникам розібратися з їхніми сексуальними питаннями. Це забавний, жартівливий та місцями трогательний серіал про те, як важко бути молодим і почуватися прийнятим.

“Хороша дружина” (“The Good Wife”) 2009 – цей серіал про вдову Алісію Флоррік, яка повертається до роботи після того, як її чоловік попадає в тюрму за корупцію. Це серіал про сильну жінку, яка навчається пристосовуватися до життя після катастрофи.

“Царство” (“Reign”) 2013 – це серіал про життя Мері, королеви Шотландії, в XVI столітті. Цей серіал зводить історію до особистої драми, повної інтриг та романтики. Для жінок, які цінують красу і романтику.

Корона” (“The Crown”) 2016 – цей серіал розповідає історію королеви Єлизавети II, починаючи з її вступу на трон у 1952 році. Це знакова серія про сильну жінку, яка здійснила неймовірний шлях в суворому світі королівства.

“Орвілл” (“The Orville”) 2017 – цей науково-фантастичний серіал про команду космічного корабля, яка мандрує по всесвіту. Це серіал про міцність та дружбу, про пригоди і космічні битви.

“Розплата” (“Revenge”) 2011 – цей серіал розповідає історію жінки, яка повертається в рідне місто, щоб помститися за смерть свого батька. Це серіал про силу та рішучість, про те, як можна зібратися і зробити те, що потрібно.

“Хороші дівчата” (“Good Girls”) 2018 – цей серіал про три матері, які вирішують вчинити злочин, щоб заробити гроші для своїх сімей. Це забавний та динамічний серіал про дружбу, ризики та відчай.

“Це Ми” (“This Is Us”) 2016 – цей серіал про життя родини Пірсонів, яка змагається зі своїми проблемами та складнощами. Це зворушлива драма про те, як справжня любов і сім’я можуть допомогти пережити будь-які випробування.

“Моторошні пригоди Сабріни” (“Chilling Adventures of Sabrina”) 2018 – цей серіал про підліткову відьму Сабріну, яка намагається знайти своє місце в світі людей та магії. Це захоплююча та казкова історія про магію, дружбу та проблеми підлітків.

Ці серіали пропонують різноманітні теми, що можуть зацікавити кожну жінку. Вони розповідають історії про сильних жінок, про їхні випробування та перемоги, про любов та дружбу, про важливість родини та самостійності. Кожен з цих серіалів пропонує свій власний підхід до тем, які цікавлять жінок.

Також варто зазначити, що багато з цих серіалів не знаходяться в жанрі “для жінок” виключно через те, що розповідають історії про жінок. Вони є для всіх, хто любить дивитися якісні телешоу, де головні герої реалістичні та цікаві.

Отже, якщо ви шукаєте якісний серіал для жінок, то зверніть увагу на ці серіали. Кожен з них є вартий перегляду, адже він пропонує цікаву та захоплюючу історію, яка точно не залишить вас байдужими.

Поділитися в соцмережах