Що робити, якщо жарти це не твоє
Lifestyle,  Цікаво

Що робити, якщо жарти це не твоє

Жарти для тих, у кого зовсім немає почуття гумору

Якщо раптом природа не подарувала тобі доброго почуття гумору, це ще не привід впадати у відчай. Ми і смішні ситуації допоможемо придумати, і хороші жарти підкажемо і як навчитись жартувати розкажемо.
Почуття гумору називають почуттям швидше для зручності. На відміну від зору, нюху і слуху, які даються нам від народження, вміння посміятися самій і насмішити інших можна натренувати. Так, не всі народжуються великими коміками. Більш того, найчастіше навіть відомі гумористи годинами і днями відточують ту чи іншу жарт. Дуже багато залежить і від контексту. Часом навіть сама банальна фраза, сказана в потрібний момент, зірве овації друзів і ще довго буде переказуватися на вечірках.

Якщо ти вважаєш, що у тебе зовсім немає почуття гумору, то не впадай у відчай. Ми підготували кілька порад, щоб ти могла прокачати в собі цю навичку. А також запропонуємо тобі кілька відмінних жартів, щоб ти завжди знала, що відповісти.

Стеж за трендами

Серіали, книги, музика все це дає плідний грунт для народження жартів. Так що будь в курсі того, що зараз популярно. Фразу Брана з фіналу «Ігри престолів»: «А навіщо я ще виконав весь цей шлях?» не обіграє тільки ледачий. Не забудемо і про сакраментальне «Нічого ти не знаєш, Джон Сноу». Але, щоб ці фрази стали дійсно жартами, їх потрібно вживати в правильний час. А це ти зрозумієш, тільки якщо будеш в курсі трендів.

Пам’ятай про рівноправність

Фемінізм впевнено завойовує серця. Чоловіки все частіше хочуть бачити поруч із собою не «дурочку», а рівноцінного партнера. Тому варто забути про всі жарти про блондинок і не говорити: «Я дівчинка, я не хочу нічого вирішувати, я хочу плаття». Останнє буде швидше розцінюватися не як мила слабкість, а як інфантилізм. А жартувати над своїми ж жінками взагалі негарно. Спроба за допомогою стереотипних жартів піднятися на тлі інших сьогодні виглядає вже жалюгідно.

Не бійся самоіронії

Жартувати про інших не найкращий варіант. Використовуй гумор, тільки якщо впевнена, що не скривдиш іншої людини. Зате людина, яка вміє посміятися над собою, завойовує відразу все сердечка. Так що не бійся самоіронії. Жартувати можна навіть про те, що ти зовсім жартувати не вмієш: «У мене немає почуття гумору, і мені абсолютно нічого боятися. Адже найстрашніше зі мною вже сталося

Додай цинізму

Сучасний гумор більш старшим поколінням здається часом досить жорстким і цинічним. Ми не боїмося жартувати про секс, гроші, начальство і навіть смерть. Можливо, діє установка: те, над чим можна посміятися, перестає бути занадто значущим. І лякає вже не так сильно. Не бійся іноді додати трохи чорнухи в свій гумор. І пам’ятай: хороший жарт це той, за який хочуть вбити, але не можуть, тому що іржуть.

Жартуй про котиків

Котики безпрограшна тема. Їх всі люблять, за ними можна нескінченно спостерігати. А якщо у тебе самої колись жив або навіть зараз живе кіт, то ти зірвала гумористичний джекпот. Можеш уже вирушати в стендап-тур. Це і історії про «тигидик» о другій годині ночі, і про неможливість встати на роботу, тому що на тобі спить котик. А якщо раптом хтось скаже, що не любить котів «Що це за дурниці! Котиків всі хочуть, нехай не вигадує. Треба швидше заводити кошеня, зоологічний годинник-то цокає! Дав бог котейку, дасть і лоточок з кормом. І як бонус просто смішні жарти з інтернету,

КВН і стендап-шоу. Читай, піднімай собі настрій і обов’язково потім перекажи їх іншим. Головне правильно вибрати місце і час. І станеш богинею гумору!

 1. Коли в організм потрапляє занадто багато роботи, він починає виробляти антідела.
 2. Ніщо не віщувало їди
 3. Послухайте, друзі! Не можна ж справді так переді мною схилятися. Я така ж, як і ви всі. Тільки краще.
 4. Вирішуєш така почати все з нуля, а виявляється, що до нуля ще й підніматися доведеться. Ось це взагалі найприкріше.
 5. Яке моє улюблене друковане видання? Гроші.
 6. Я не зрозуміла, а при купівлі абонемента в тренажерку кубики преса хіба не самі з’явитися повинні?
 7. От би приїхати додому, а там кіт приготував поїсти, забрався, помив посуд, виправ. Краса.
 8. Раніше думала: влаштуюся на роботу, буду з 9 до 18 працювати, а після зустрічатися з друзями. Молода була, наївна.
 9. За фотографією кожної великої жінки стоять 143 фотографії, на яких велика жінка невдало вийшла.
 10. Ласкаво просимо в реальне життя! Воно досить паршива, але ти втягнешся.
 11. Не хотіла б я вам допомогти? Я б дуже хотіла! Тільки не хочеться.
 12. Якщо ваше щастя не в грошах, то віддавайте їх мені.
 13. Я не збираюся зупиняти коня на скаку. Я сама пашу як кінь. Зупиніть мене!
Поділитися в соцмережах