з Наступаючим Новим Роком
Привітання

Привітання з Наступаючим Новим Роком 2024

Близиться Новий Рік 2024 – рік Зеленого Дерев’яного Дракона. Тому Keep-inspired підготували привітання з наступаючим новим роком для рідних та друзів.

Вітання з наступаючим Новим Роком у прозі

З Наступаючим Новим роком! Бажаю вам у рік Дракона побільше практичності і цілеспрямованості, великодушності і світлого розуму, грошових злив і величезної удачі у всіх починаннях! Бажаю трохи любовної сентиментальності, емоційності, крапельку безглуздості і впертості. І неодмінно – виконання всіх заповітних бажань!

***

Вітаю вас з Наступаючим Новим 2024 роком – роком Зеленого Дерев'яного Дракона! Бажаю, щоб цього року Дракон зробив вас мудрішим, сильнішим і впевненішим у собі! Бажаю вам наполегливості в досягненні своїх цілей, уваги від рідних і близьких, любові й тепла та багато друзів. Нехай будь-які ваші плани втіляться в життя. Спокою вам, радості і душевної чистоти

***

Хай світле новорічне свято увійде у Ваше життя і принесе з собою здоров’я, достаток і приємні сюрпризи. Бажаємо вам щодня знаходити привід для посмішки і завжди відчувати себе закоханими у життя! Віддайте року, що минає, мішок з усіма боргами, неприємностями і негараздами, зворотну адресу не вказуйте. 

***

Вітаємо Вас з наближенням самого радісного, доброго, чарівного свята — Нового року! Нехай цей рік стане низкою щасливих і радісних днів, наповнених любов’ю, добром і вірою в краще!

***

Настає Новий рік. Це ще один новий шанс для кожного з нас. Шанс виправити старі помилки, почати життя з чистого аркуша, пробачити образи і відпустити негатив. Я хочу побажати всім легкості, терпіння, спокою, сімейного щастя і матеріального благополуччя! Будьте щирими, чуйними і доброзичливими! Пам’ятайте, що добро завжди повертається і перемагає зло. Нехай в прийдешньому році до вас повернеться все ваше добро і переможе труднощі і тяготи життя! З новим роком!

Привітання з наступаючим Новим Роком у віршах

Ялинка вже засяяла святково,
На столі стоїть усе готово.
Під дзвінкий келих шампанського
Зустріньмо Новий рік радісно!
Щоб все велося й примножалося,
І в Новому році ніколи не сумувалося!

***

***

Новий рік вже на порозі,
Повний різних сподівань,
Зустрічаймось, там де друзі,
Серед радості й вітань!
Щоб було все у достатку,
В Році новому у нас,
Загадаємо бажання,
Щоб здійснилися ураз!

***

П’єм шампанське за добробут,
І за наш щоденний побут.
Щоб в Новому році плідно,
Все виконувалося доцільно.
Щоб в родині всім щастило,
По життю всім таланило.
Гроші, як на каруселі,
Прилітали до оселі.
Мрії, то без них не можна,
Краще, щоб здійснилась кожна!

З наступаючим Новим Роком картинки