З днем народження Валерій
Привітання,  Привітання з днем народження по іменам

З днем народження Валерій, Валєра – привітання своїми словами та в картинках

Ми підготували красиві привітання Валерію на день народження. Вибирайте привітання З днем народження Валерій та вітайте дорогу вам людину.


Дорогий Валера, я вітаю тебе і від душі хочу побажати відмінного здоров'я, високих прагнень в житті, поваги оточуючих і перспективних ідей. Твоє ім'я означає «бадьорий і міцний», так будь таким завжди, зустрічай кожен день свого життя з посмішкою і впевненими силами, проводь його гідно і насичено!

Вітаємо, щасливчик, з днем народження! Валерик, отримавши при народженні ім’я, ти в додачу взяв здоров’я і силу, і в наявності у тебе є все для талановитої побудови найцікавішого життя. Бажаємо тобі ще трохи азарту і неміряно удачі!

Валера, з днем народження! І нехай всепоглинаюче, іскрометне, променисте щастя проникає в твоє життя, як всюдисущий інтернет, невидимими нитками з’єднуючи кожну подію в житті, зберігаючи в собі дивовижні моменти, переносячи через відстані і час, ніби крім щастя більше і не може нічого в твоєму житті існувати!

Дорогий Валерій! Вітаємо з Днем народження! З найкращими побажаннями в цей святковий день. Успіхів, здоров'я, радості і щастя! Нехай удача супроводжує у всіх справах і в житті буде безліч цікавих і чудових подій!

Валера, вітаю з Днем народження і бажаю бути завжди в гарному настрої, вірити в свої сили, прагнути до втілення своїх мрій в реальність. Бажаю хороших друзів. Здоров'я, успіхів в особистому житті.

Картинки з днем народження Валерій