З днем ​​народження Світлана
Привітання,  Привітання з днем народження по іменам

З днем ​​народження Світлана: привітання у прозі, віршах та картинках

Ми підготували красиві привітання Світлані на день народження. Вибирайте привітання З днем народження Світлана та вітайте дорогу вам людину.

Світлана з днем народження – привітання в прозі і віршах

Наче зіронька у небі,
Ви прекрасна повсякчас.
Ви, Світлана, наша люба,
Завжди радуєте нас.
Хочем побажать сьогодні
В цей святковий для Вас час,
Море радості й кохання,
Поцілунок – цей для Вас!

Дорога Світланко, ти покликана світити в цьому світі! Так нехай же ти сяєш, наче світлячок, приносячи людям світло і щастя. З днем народження тебе, мила! Нехай це буде незвичайний і дивний день. Нехай несподівано прийде пухнасте щастя і пригріється в твоєму серці. Нехай назавжди залишиться в ньому не просто гостем, а господарем.

Свєтік, нехай величезне, безмежне щастя постукає в твій дім і назавжди в ньому залишиться! Бажаю, щоб ти оточувала себе тільки добрими людьми, частіше посміхалася і завжди була у чудовому настрої! Бажаю тобі достатку, чудового здоров'я та прихильності удачі!
Вітаю прекрасну дівчину Світлану з днем народження! Бажаю тобі відчути себе справжньою жінкою, а для цього необхідно зовсім небагато: люблячий і сильний чоловік поруч, краса і пару нових суконь. Хай же ти завжди відчуваєш себе бажаною, коханою, самої особливою.

Тепло и свет ты излучаешь,
И мир становится добрей.
Тебя Светланой величают —
Цветком, который всех милей.
И сердце жаждет пожеланий
Любви, тепла и долгих лет.
Мгновенья искренних признаний,
Где буквы от неправды нет.
Пусть посетит тебя фортуна,
И, не сгорая никогда,
Пусть падает при свете лунном
Твоя счастливая звезда.
Сьогодні чудовий день – день твого народження! Я хочу тебе привітати та побажати величезного жіночого щастя: бути коханою дружиною та мамою, бути успішною в кар'єрі та потрібною для друзів, завжди знати, чого ти хочеш, та мати можливість реалізувати свої бажання! Нехай у твоїм житті завжди будуть Віра, Надія та Любов! З днем ​​народження!

З днем народження, Світлана! Нехай твоє життя буде таким же світлим і сонячним, як твоє чудове ім'я. Нехай серце завжди буде наповнене добротою і любов'ю, а голова просто паморочиться від щастя. Будь особливою і неповторною, коханою і бажаною, що не журися і дивись на життя з усмішкою. Бажаю тобі міцного здоров'я і всіх благ!

З днем народження Світлана картинки

Відео привітання з днем народження Світлана, Свєта

Поділитися в соцмережах