З днем народження Богдан
Привітання,  Привітання з днем народження по іменам

З днем народження Богдан – привітання в прозі та картинках

Ми підготували красиві привітання Богдану на день народження. Вибирайте привітання З днем народження Богдан та вітайте дорогу вам людину.


Богдан! Нехай збудеться все, що ти хочеш. Нехай буде поруч все, що є цінним і дорогим. Великої тобі любові, здоров'я і щастя в день народження!

Вітаю тебе, дорогий Богдан. Бажаю в житті натхнення і імпровізації, високої майстерності в будь-якій справі і великих успіхів на будь-якому шляху. Бажаю впевнено керувати кораблем свого життя і самому вершити щастя своєї долі.

Богдан! Нехай цей день для тебе стане повним чудес, пригод і особистих перемог. Адже ти став ще старше на рік - а значить, і розумніше, і сміливіше, і сильніше! Я точно знаю, що ти талановитий хлопчик, який в майбутньому багато чого доб'ється. Для своїх юних років ти просто безстрашний. Тебе завжди цікавить щось нове, цікавіше, захоплююче! Так нехай сьогодні всі твої бажання почнуть збуватися. Одне за іншим, поки все не здійсняться. Але є одна умова: треба щиро вірити в те, що вони збудуться, інакше нічого не вийде. Тому що тільки віра допомагає нам в наших мріях. Запам'ятай це, і використовуй протягом усього життя. А я буду вірити, що ти виростеш сильним чоловіком, який зможе все! І для якого не буде перешкод. А який буде дивувати всіх, новими і новими перемогами! З Днем народження!

Вітаю з Днем народження прекрасного чоловіка. Богдан, бажаю величезного щастя, цікавого і яскравого життя, нехай на обличчі світиться посмішка, в житті все складається якнайкраще!

З днем народження, Бодя! Бажаю тобі кумедних пригод, красивих дівчат і вірних друзів, з якими весело і цікаво. Нехай все в твоєму житті складається так, як ти того хочеш!

Картинки з днем народження Богдан