З днем народження Антон
Привітання,  Привітання з днем народження по іменам

З днем народження Антон – привітання в прозі та картинках

Ми підготували красиві привітання Антону на день народження. Вибирайте привітання З днем народження Антон та вітайте дорогу вам людину.


Антон, в день народження прийми наш наказ: будь скромним, але не давай себе в образу, будь щедрим, але не дозволяй сідати на шию, будь люблячим і коханим, але пам’ятай, що зберігати вірність одній жінці потрібно, будь великим у справах, але не величним в гордості своїй!

Антон, День народження – хороший привід загадати бажання. Зроби це і нехай воно неодмінно здійсниться! Я вітаю тебе і хочу побажати в цей день тобі великого щастя, успішної кар’єри і прекрасних друзів. Нехай поруч з тобою завжди будуть цінують тебе, вірні люди.

Дорогий Антошенька, я щиро тебе вітаю і хочу побажати завжди впевнено і сміливо домагатися того, до чого прагне твоє серце, постійно перебувати на грані чогось дивного і цікавого, ловити хвилю удачі і радості в житті.

Антон, зі святом! Нехай наповнюється світлими і приємними моментами кожен день. Нехай добро та радість відвідують як можна частіше. Нехай завжди буде здоров’я і сили, удача і бажання, надія і любов. Щастя тобі!

Антон, від всього серця вітаю тебе. Хочу побажати тобі самого великого в житті щастя, вдалої і благополучної дороги до своїх цілей і бажань, розсудливості та щедрості душі, радісних і веселих днів, вірною і щирої любові, чудового настрою та творчого підходу до будь-якої справи.

Картинки з днем народження Антон