З днем народження Андрій
Привітання,  Привітання з днем народження по іменам

З днем народження Андрій – привітання в прозі та картинках

Ми підготували красиві привітання Андрію на день народження. Вибирайте привітання З днем народження Андрій та вітайте дорогу вам людину.


З Днем народження, Андрій! Бажаю, щоб за будь-яких обставин залишався баланс і гармонія в душі, здоров'я в тілі, стабільний дохід на банківських рахунках, мир і любов в сім'ї. Нехай близькі радують щасливими посмішками, а життя можливостями!

З Днем народження, Андрюша! Бажаю не сумувати за життя, а радіти кожному новому дню. Нехай Бог дає здоров'я, сили, достаток, щастя, затишок і спокій. Везіння у всіх починаннях. Підтримки від рідних і близьких!

Андрію, вітаю тебе з днем народження! Хотілося б побажати тобі здоров'я, радості, настрою, удачі. Щоб все люди, які тебе оточують бачили тебе щасливим і життєрадісним. Щоб кожен новий день був наповнений енергії та позитиву!

Андрюша, в твій День народження я бажаю тобі завжди бути опорою для тих, хто дорогий тобі, вірити в себе і свої сили, надихати оточуючих своїм прикладом, змінювати цей світ на краще і завжди знаходити світлі сторони, навіть в найважчих ситуаціях.

Нехай життя дарує тисячі щасливих можливостей, щоб кожна з них була використана на всі сто. Щастя, удачі, благополуччя! З Днем народження Андрію!

Картинки з днем народження Андрій