Як зняти шкірку з помідорів?
Рецепти

Як зняти шкірку з помідорів?

Томати широко використовуються і відомі по всьому світу. Вони надають неповторний смак і колір будь-якій страві. І хоча томати часто помилково називають овочами, це не так: томати є фруктами і представлені в широкому асортименті кольорів і форм.
Однак, більшість рецептом має на увазі використання томатів, звільнених від скоринки. Процес зняття шкірки з томата може виявитися досить складним.

Як очистити томат від шкірки? 3 популярних способи

Як очистити томат від шкірки? 3 популярних способи
  • Ніж
    Зазвичай шкірку томата знімають за допомогою ножа, проколюючи його в декількох місцях і акуратно здираючи шкірку. Оскільки шкірка помідора дуже щільно прилягає до м’якоті, процедура потребує чимало часу і зусиль.
Як очистити томат від шкірки?
  • Бланшування
    Самий простий спосіб зняти шкірку з помідора це замочити помідор в гарячій воді. Для цього вам буде потрібно миска з гарячою водою, в яку помістяться томати, які ви маєте намір здирання шкірки і миска з холодною водою. Перш ніж замочувати томати, необхідно ретельно їх промити. Потім акуратно надрізати кожен плід в хрестом, після чого помістити томати в миску з гарячою водою на 45 сек – 1 хвилину. Після закінчення цього часу необхідно негайно перемістити їх в миску з холодною водою для припинення процесу варіння. Після цього шкірка відійде від м’якоті і легко відстане. Починати знімати шкірку потрібно з місця проколу.
як зняти шкірку з помідора
  • Запікання
    Запікання томатів з оливковою олією. Запікання – ще один спосіб з легкістю видалити шкірку з томатів. Вам знадобиться сковорода або деко і оливкова олія. Покладіть томати на сковороду або деко і проколіть кожен плід в одному місці. Після чого змастити томати оливковою олією і запікайте при низькій температурі протягом 3-4 хвилин до тих пір, поки шкірка не буде легко відставати. Після чого остудіть томати і видаліть шкірку руками.

Томати вважають відмінним доповненням до будь-якої дієти. Проведені дослідження довели, що в томатах містяться антиоксиданти, що допомагають запобігати ракові захворювання.

Поділитися в соцмережах