Як замовити товари із США з доставкою: інструкція
Вибране

Як замовити товари із США з доставкою: інструкція

Американські інтернет-магазини та маркетплейси дивують покупців широким асортиментом та доступними цінами. Вибір товарів величезний, серед них є багато брендових пропозицій, рідкісних та ексклюзивних моделей, які взагалі не продаються в українських бутиках.

Більшість інтернет-магазинів США не доставляють товари до інших країн, а працюють тільки на внутрішній ринок. Проте замовляти все, що завгодно, цілком реально за допомогою EasyXpress. Форвардингова компанія дає можливість робити будь-які покупки без обмежень, оплачувати та отримувати посилки в Україні.

Особливості покупок на американських сайтах

Одяг, взуття, техніку, текстиль, автозапчастини, музичні інструменти купують як на офіційних сайтах виробників, так і на великих маркетплейсах, таких як Amazon. Доставка товарів із США через EasyXpress можлива з будь-якого ресурсу, навіть якщо його немає в переліку доступних. Майданчики не мають українського інтерфейсу, проте розібратися в характеристиках дуже просто за допомогою перекладача.

Перш ніж купувати, потрібно зареєструватися на сайті продавця. Вказуючи адресу доставки, необхідно прописати американську – її зручно скопіювати з власного особистого кабінету EasyXpress. Далі можна переходити до вибору товарів, при цьому важливо докладно читати описи. Американські розміри можуть відрізнятися від українських, тому краще скористатися порівняльною таблицею.

На сайтах є багато різноманітних розділів, до яких варто зазирнути, щоб купувати дешевше. Наприклад, Sale – розпродаж, перелік товарів там особливо широкий до свят, тоді можна придбати продукцію дешевше на 30-50%. Outlet – це залишки з минулих колекцій, які продають за зниженою ціною. На деяких сайтах пропонують вживану продукцію, у тому числі з незначними дефектами – про них краще дізнатися більше з опису.

Як замовити доставку через EasyXpress

Отримати товар, куплений в Америці, можливо в Україні, для цього потрібно скористатися послугами форвардингової компанії. Процес замовлення дуже простий:

  • зареєструватися на сайті EasyXpress. Кожен новий користувач отримує поштову адресу в США, щоб користуватися нею для покупок – це склад посередника, що знаходиться в безподатковому штаті Делавер;
  • вибрати потрібні товари в інтернет-магазині. Якщо категорій дуже багато, краще знайти все необхідне через систему пошуку, а потім відфільтрувати за категоріями;
  • вказати у графі «адреса доставки» поштову американську – ту, яку вказано в особистому кабінеті EasyXpress;
  • дочекатися від продавця трекінговий номер посилки й зареєструвати його на майданчику форвардингової компанії;
  • отримати відправлення в Україні. Це можливо через кур’єра «Нової Пошти» або самостійно у відділенні компанії в Києві.

Процес замовлення простий і зручний, можна вибирати також сайти, які не приймають оплату з українських карток через послугу викупу. Мінімальну вагу посилки не обмежено, тому можна замовляти все, що завгодно – враховуючи суму доставки, зазвичай користувачі вибирають не один дрібний товар, а декілька.

Доставка в Україну здійснюється літаком або по морю, перший спосіб швидший і передбачає всього 4-9 днів очікування. Якщо хочеться зекономити й посилка не потрібна терміново, можна вибрати морський транспорт, тоді термін складатиме 28-35 днів. Форвардингова компанія надає додаткові послуги – гарантування, розділення, фото вмісту відправлення, нове пакування тощо.

EasyXpress дає можливість замовляти та отримувати будь-які товари в Україні без довгого очікування й переплат. Процес замовлення простий, доставка здійснюється літаком або морським транспортом.