Як влаштувати дитяче свято вдома: основні кроки
Вибране

Як влаштувати дитяче свято вдома: основні кроки планування

Якщо ви плануєте організувати день народження для своєї дитини переконайтесь, що враховуєте дитячі бажання. Якщо ваша дитина має свої бажання та думки, спробуйте врахувати ці пропозиції у своєму плануванні.

Ось кілька кроків, на які ви можете звернути увагу, плануючи вечірку:

Чек-лист для планування вечірки

 • Перевірте бюджетні обмеження
 • Їжа та закуски
 • Тематика вечірки
 • Дата
 • Наявне місце та кімнати для організації вечірки
 • Список гостей і запрошення
 • Сплануйте ігри та розваги

Бюджет

Встановіть бюджет перед тим, як почати планувати день народження. Складання бюджету допоможе вам визначити, скільки ви можете витратити на організацію вечірки. Із загального бюджету, який ви встановили для вечірки, ви також можете призначати різні бюджети. Встановлення бюджету має вирішальне значення, оскільки це може безпосередньо вплинути на їжу, яку ви подаєте, і кількість людей, яких ви хочете запросити.

Їжа та закуски

Це один з найважливіших факторів при плануванні вечірки. Страви та закуски справляють незабутнє враження на гостей. Також додайте напої до свого списку їжі та закусок, а оптовий інтернет магазин допоможе придбати продукти онлайн не виходячи з дому. Якщо ви плануєте влаштувати повну вечірку вдома, ви також можете приготувати заморожену їжу, наприклад шматочки, чіпси, картоплю фрі та багато іншого.

Складіть меню перед тим, як почати готувати, і намагайтеся готувати їжу в обмеженій кількості, оскільки на будь-якій вечірці це найбільше витрачається.

Для маленьких гостей вашого свята найголовніше – ласощі, тому заздалегідь можна підготуватись до свята і купити дитячі солодощі оптом Almi.com.ua онлайн чи в магазині.

Як влаштувати дитяче свято вдома: основні кроки

Виберіть тему для вечірки 

Ви добре знаєте свою дитину, і ви також знаєте її вподобання. Постарайтеся, щоб тематика вечірки була якомога ближче до їх смаку. Тематика вечірки також включає дрес-код, їжу, напої та все оформлення. 

Деякі унікальні теми дня народження можуть бути: 

 • Вінтажний пошук скарбів 
 • Тема “Месники” Marvel 
 • Тема західної культури 
 • Космічна експедиція 
 • Чудеса дикої природи 

Вибір теми – це важливе завдання, і ви можете включити тут відгуки та думки вашої дитини.

Як обрати дату та день

Більшість вечірок найкраще влаштовують у п’ятницю ввечері та в суботу цілий день. Пам’ятаючи про це, можна організувати вечірку в найближчий вечір п’ятниці або суботи після дня народження. Однак ви також можете запланувати організацію вечірки в той самий день, що й день народження вашої дитини, якщо дата припадає на середину тижня.

Доступний простір і необхідні кімнати

Вам також потрібно вибрати місце, де всі збиратимуться для розрізання торта та святкування. Крім того, визначте кімнати, які ви хотіли б використовувати для вечірки. Для організації вечірки можна використовувати гостьову кімнату та вітальню. Якщо ви хочете, щоб ваші спальні залишалися чистими, влаштуйте вечірку в центральній частині будинку чи квартири.

Список гостей та запрошення

Перевірте свій бюджет, перш ніж створювати список гостей. Якщо ви плануєте відсвяткувати день народження вашої дитини як сімейний, то постарайтеся вмістити якомога більше людей з обох сторін. Сімейні дружні вечірки досить успішні, оскільки вони дозволяють членам сім’ї час від часу зустрічатися, а діти, включно з двоюрідними братами, можуть зустрічатися та грати разом.

Надішліть запрошення за тиждень до запланованої вечірки, давши достатньо часу для відповіді від запрошених гостей. За два дні до вечірки зробіть м’яке нагадування. 

Плануйте ігри та весело провести час

Найвеселіша частина — це планування та організація ігор для дітей, які відвідують свято. Ви можете самостійно розробити кілька ігор, наприклад «хованки», «пошук скарбів», «спіймати злодія» тощо

Наповніть мішок зі смаколиками шоколадними цукерками, ручками та різними іншими речами для гостей, що йдуть після закінчення вечірки. Однак це не обов’язково, ви можете подякувати гостям за те, що вони присвятили час на цю подію. Сумки з подарунками — це лише знак вдячності та подяки, і не обов’язково має бути вишуканим.