як зробити чорний інстаграм
Lifestyle,  Цікаво

Як включити темну (чорну) тему в Instagram

Офіційний і альтернативний способи для власників нових і більш старих пристроїв.

Темна тема в Instagram включається через настройки смартфона. Це актуально для обох операційних систем: iOS і Android. У самому ж додатку такої можливості немає. В офіційному довідковому центрі Instagram йдеться , що темний режим можуть включити тільки власники пристроїв з Android 10 і iOS 13. Однак для більш старих смартфонів теж є способи включити темну тему, але вони вже не такі прості.

Таким чином, щоб в Instagram заробив темний режим потрібно спочатку включити його в системі. Після цього додаток автоматично переключиться на темну тему. Через те, що така схема використовується і в інших програмах, наприклад в Google Chrome для iOS, темна тема може включитися не тільки в Instagram.

Як включити темний режим на Android

На системах з Android темний режим активується в налаштуваннях. Прокрутіть нижче до меню «Екран» і включіть перемикач «Темна тема». На жаль, така настройка є не у всіх пристроях. Тому якщо у вас саме такий смартфон, то  ви можете скористатися сторонніми додатками з Google Play.

Деякі з додатків можуть бути лише темами для лаунчер, а не самостійними програмами, тому уважно читайте опис

Зверніть увагу, що темна тема активована через додаток може працювати частково або некоректно, а також може бути застосована не для всіх пристроїв. Можливо, знадобиться спробувати кілька різних додатків. У разі успіху Instagram теж перейде в темний режим автоматично.

Як включити темний режим на iOS

Як і на Android, темний режим для пристроїв Apple включається разом з настройками системи. Доступна така функція починаючи з iOS 13. Щоб включити темний режим зайдіть в «Налаштування» і виберіть пункт «Екран і яскравість», потім активуйте відповідну тему.

Також її можна включити з «Пункту управління». Змахніть екран вгору і потримайте палець на регулюванні яскравості. У вікні буде доступно швидке переключення темного і світлого режимів.

На більш ранніх версіях – iOS 11 і 12 можна скористатися смарт-інверсією. Це хоч і не повноцінна, але все ж заміна темному режиму . Смарт-інверсія – свого роду попередник повноцінної темної теми, тому працює аналогічно. Зайдіть в налаштування і виберіть «Універсальний доступ», далі «Дисплей та розмір тексту». Увімкніть «Смарт-інверсія».

Поділитися в соцмережах