Як виглядають сьогодні нащадки 10 всесвітньо відомих людей із минулого
INSPIRED,  Новини,  Цікаво

Як виглядають сьогодні нащадки 10 всесвітньо відомих людей із минулого

Британський фотограф Дрю Гарднер дізнався від матері, що він дуже схожий на свого діда. Так він отримав ідею для проекту “Нащадки”. Гарднер взяв на себе багато роботи, створюючи його. Він знайшов прямих нащадків історичних персон, ретельно перевірив їх походження та з неймовірною точністю відтворив оригінальні костюми та реквізит. Остаточні результати фотограф опублікував на своїй сторінці в Instagram та на своєму сайті.

Ліза дель Джокондо – Ірина Гічікардіні Строцці

Ліза дель Джокондо - Ірина Гічікардіні Строцці

Ліза дель Джокондо була шляхетною жінкою Флоренції, яка нібито була зображена на знаменитому портреті Леонардо да Вінчі. Вона була дружиною Франческо, торгівля шовком. Чоловік Лізі, дель Джокондо, був створений великим знавцем мистецтва, який протегував художникам. Дослідники вважають, що Франческо наказав Леонардо намалювати портрет всім друзям, щоб відсвяткувати народження їхнього сина та придбання нового будинку.

Чарльз Діккенс – Джеральд Чарльз Діккенс

Чарльз Діккенс - Джеральд Чарльз Діккенс

Чарльз Діккенс – англійський письменник, який створив класику світової літератури, яка прославилася ще за своє життя. Найвідоміші його романи – «Олівер Твіст», «Девід Копперфілд», «Похмурій дім» та «Великі сподівання». Але література не була єдиною справою, яку дав талановитий письменник – у нього також було 10 дітей (7 синів та 3 дочки).

Ізамбард Брунель – Ісамбард Томас

Ізамбард Брунель - Ісамбард Томас

Ізамбард Брунель був британським інженером, без якого важливо було б уявити промислову революцію. Він будував залізниці, залізничні мости та великі пароплави. У 2002 році Бі-Бі-Сі провела опис у якому Брунель посів друге місце в списку найбільших британських людей в історії.

Берте Морізо – Люсі Руарт

Берте Морізо - Люсі Руарт

Берте Морізо – французька художниця, яка працювала в імпресіонізмі. Вона була дружиною Єжена Мане, брата знаменитого Едуарда Мане.

Гораціо Нельсон – Вільям Джон Реглан Племя Гораціо

Гораціо Нельсон - Вільям Джон Реглан Племя Гораціо

Гораціо Нельсон був вице-адміралом і командуючим Королівським флотом передкінці вісімнадцятого століття. Він здобув ряд перемог у морських битвах з французами та іспанцями. Його відомий вислів: “Англія очікує, що кожна людина виконує свій зв’язок”, все ще переглядається та регулярно цитується, навіть сьогодні.

Вільям Вордсворт – Том Вотнер

Вільям Вордсворт - Том Вотнер

Вільям Вордсворт – англійський поет-романтик, ім’я якого було добре відоме серед студентів-філологів. Він  писав про природу та її міцний зв’язок з душею людини.

Олівер Кромвель – Чарльз Буш

Олівер Кромвель - Чарльз Буш

Олівер Кромвель був створений англійським державним діячем та генералом. Він відомий тим, що в середині XVII століття проводить придушені закони в Ірландії та Шотландії.

Роберт Клайв, перший барон Плейсі – Роберт Холден

Роберт Клайв, перший барон Плейсі - Роберт Холден

Роберт Клайв був британським генералом і державним діячем. Він прославився своєю роботою, приєднавшись до розширення впливу Британії у світі.

Еммелін Панкхерст – Хелен Панкхерст

Еммелін Панкхерст - Хелен Панкхерст

Еммелін Панкхерст був політичною активісткою, борцем за права жінок та лідером руху суфражисток Великобританії. У її житті було одне головне мета: отримати виборчі права для жінок. У 1999 р. Журнал «Тайм» визначив Панкхерст серед «100 найважливіших людей ХХ століття».

Наполеон – Уго де Саліс

Наполеон - Уго де Саліс

Наполеон Бонапарт був французьким державним діячем, воєначальником та імператором французів. Він вважав державним діячем, який заснував основи сучасної Європи. Після повалення Наполеона його кодекс законів (відомий як “Кодекс Наполеона”) продовжує діяти на завойованих територіях, таких як Нідерланди, Бельгія та Італія.

До якого покоління ви можете простежити своїх предків?

Поділитися в соцмережах