Як видалити запах сигарет з автомобіля?
Lifestyle

Як видалити запах сигарет з автомобіля?

5
(1)

Запах сигарет, який ні з чим не сплутати, стійкий і неприємний навіть більшості завзятих курців, з ним ведеться постійна боротьба, тепер сигаретний дим захопив навіть вашу машину. Вам набридли освіжувачі повітря або ви просто хочете вдихати приємний запах замість неприємного сигаретного диму?

1.Суха чистка
Приготуйтеся до того, що вам доведеться все ретельно відмити або провести суху чистку.

2. Оцет
У машині на ніч можна залишити миску з білим оцтом, який допоможе усунути неприємний запах сигарет.

3. Цитруси
Залиште в автомобілі велику кількість свіжої шкірки від цитрусових фруктів на кілька днів, поки шкірка остаточно не висохне. Після того, як ви приберете їх з автомобіля, вони заберуть за собою запах сигарет, ну або принаймні його частину.

4. Харчова сода
Один із старих і перевірених способів усунення запахів. При чищенні автомобільних сидінь розсипте харчову соду на поверхні, які ввібрали сигаретний дим, і залиште на кілька годин, після чого зберіть соду з сидінь за допомогою компактного пилососа. Тільки перш ніж розсипати соду по всьому сидіння, проведіть невеликий тест на обмеженій поверхні, щоб переконатися, що оббивка нормально реагує на присутність соди.

5. Кава
Тут вам знадобиться здатність кавовій гущі вбирати запахи, в тому числі і запах тютюнового диму. Не варто розсипати всюди кави як у випадку з харчовою содою, оскільки кава може залишати плями. Покладіть каву в перфоровані мішечки і розкладіть по автомобілю.

6. Провітрювання
Цей спосіб не вимагає взагалі ніяких зусиль, не потрібно очищати апельсин, або залишати на ніч миску з оцтом, досить просто на кілька годин відкрити всі вікна автомобіля для того, щоб сигаретний запах розсіювався з сидінь, килимків і інших поверхонь.

7. Чорне вугілля
Немає ніякого естетичної насолоди від споглядання чорного вугілля в мисці. Однак якщо ви поставите таку миску в автомобіль, яким не плануєте користуватися, то вже через тиждень вугілля повністю вбере неприємний запах.

8. Вологе прибирання
Дим здатний осідати на поверхні особливо зі скла і пластика, тому частіше проводьте вологе прибирання в салоні вашого автомобіля.

Наскільки публікація була корисна?

Натисніть, щоб оцінити

Середня оцінка 5 / 5. Кількість оцінок: 1

Оцінок поки немає. Поставте оцінку першим.

Шкодуємо, що ви поставили низьку оцінку!

Дозвольте нам стати краще!

Розкажіть, як нам стати краще?

Поділитися в соцмережах