Як вибрати салон краси?
Вибране

Як вибрати салон краси?

Ви обираєте салон за веб-сайтом, дружелюбністю адміністратора, процедурами або цінами? Оскільки косметичні процедури стають все доступнішими, а нові відкриваються весь час, не дивно, що салони краси з’являються на кожному розі. Ось як вибрати салон краси, якщо у вас виникне спокуса відвідати його.

Перш ніж скласти список салонів краси, ознайомтеся зі списками процедур. Салони краси можуть запропонувати цілий спектр послуг, від макіяжу, манікюр, педикюр, догляд за шкірою, догляд за обличчям, епіляція воском, масаж та інтенсивних спа-процедур. Як тільки ви дізнаєтеся, які процедури вам потрібні, вам буде набагато простіше вибрати салон краси.

як вибрати салон краси

Місце розташування

Далі подумайте, де знаходиться салон краси чи перукарня. Ви б віддали перевагу, щоб він був ближчим до роботи, щоб ви могли перекусити під час обіду або в ті дні, коли ви закінчуєте роботу раніше, або ідеальне місце розташування поряд з вашим будинком? Як туди дістатися – чи є автобус? Якщо ви поїдете, чи є місце парковки для власників автотранспорту? Для зручності, всі ці питання потрібно продумати завчасно.

Бюджети

Очевидно, що вибраний вами салон має бути в межах вашого бюджету. Однак це не означає, що він має бути дешевим. Ви б віддали перевагу більш регулярним недорогим процедурам або могли б економити трохи щотижня, щоб рідше відвідувати більш розслаблюючу розкішну терапію? Також варто вивчити різні пропоновані схеми – чи можете ви отримати бали лояльності за будь-які карти? Ці схеми можуть зробити ваші походи в салон вигіднішими.

Ціна справді відіграє роль при виборі салону краси. Деякі салони використовують відоме ім’я свого власника і, як наслідок, зазвичай беруть більше. У “місцевому” салоні краси напевно буде трохи дешевшим.

Відгуки

Ознайомтесь із відгуками на незалежних сайтах чи знайдіть потрібний заклад на Google-картах. Подивіться рейтинг салона та почитайте відгуки. Чи відповідає салон на негативні відгуки клієнтів і чи дійсно це негативні відгуки від клієнтів, чи можливо це злісні конкуренти намагаються зіпсувати репутацію?

Так, в клієнтській сфері трапляються різні ситуації через людський фактор, але питання в тому, наскільки салон цінує своїх клієнтів.

Запитай своїх друзів

Найкращий спосіб звузити список салонів краси? Запитайте своїх друзів та сім’ю. Рекомендації “сарафанного радіо” важливі, тому що ви можете точно дізнатися, який був досвід іншої людини. Ви також можете ознайомитися з оглядами в інтернеті та відгуками, представленими в салоні, але рекомендація (або попередження!) від когось, кого ви знаєте, набагато цінніша. Це дозволить вам точно знати, на що чекати.

Чистота

Коли ви вперше прийшли в салон, озирніться навкруги. Чи чисто там? Приємно пахне? Клієнти здаються розслабленими, чи там стресова, напружена атмосфера? Чи ретельно очищається обладнання, і чи персонал використовує правильні контейнери? Якщо там брудно, краще відразу викреслити його зі списку. Косметичні процедури, такі як проколювання вух та електроепіляція, вимагають абсолютно чистих або одноразових голок.