Beauty

Як вибрати тип плетіння браслету?

Браслети займають особливе місце не тільки в серцях людей, а й суспільстві. За допомогою лише однієї деталі образ можна змінити, підкреслив високий соціальний статус. І навпаки, саме прикраса здатна розказати всьому світу про безглуздість.

Однією із самих поширених у всі часи дорогоцінністю вважалися браслети. Ці прості ободки можуть водночас підкреслити ніжність жіночої руки чи силу чоловічої кисті. Експерти Злато рекомендують вибирати браслети https://zlato.ua/uk/f-braslety/ по місцю призначення. Так, для офісу вибирають прості моделі, а для вечірнього торжества – яскраві та масивні дизайни.

Як вибрати тип плетіння браслету?

Стильний браслет – символ добробуту

Вибір браслета розпочинають з вибору типу плетіння. Сучасні ювеліри використовують старовинні методики та інноваційні техніки, створюючи свої шедеври. Так як типів плетіння існує безліч професійні стилісти радять розібратися лише з трьома основними, адже саме вони є основою для інших. Самими основними типами плетіння вважаються:

  1. Якірне – універсальне плетіння, яке використовується при створенні як жіночих так і чоловічих прикрас. Однак, простий, невибагливий варіант з овальними елементами, як правило, обирають саме представники сильного полу.
  2. Панцерне – плетіння, завдяки якому браслет приймає форму «плоскої кольчуги». Як правило, його використовують при виготовленні класичних моделей браслетів.
  3. Бісмарк – плетіння, яке вражає різноманітністю варіантів. Браслети бісмарк самі по собі виглядають прекрасно, а тому їх рідко доповнюють кулонами.

Популярністю користуються і інші типи плетіння. Наприклад, ромб, яке є різновидністю панцирного типу, шикарно підходить для прикрас для різного віку. Плетіння «Лав» відрізняється ніжністю та тендітністю. Саме тому його використовують при створені чарівних браслетів для жінок. «Нонна» шикарно підійде до вечірнього вбрання, а одинарний «Бісмарк» стане доречним в офісі.

Одним з найбільш улюблених дизайнів молодих красунь стали золоті браслети, інструктовані доріжкою дорогоцінного каміння. Така прикраса вирізняється універсальністю, головне, щоб мерехтіння самоцвітів підкреслювало витонченість руки, а не перетягувало на себе погляди. Зазвичай такі браслети вибирають так, щоб вони щільно прилягали до руки.

Жіночі золоті браслети

Саме розмір вважається другим важливим критерієм вибору. Параметри браслета визначають заздалегідь. Для цього слід виміряти обхват кисті та прибавити до отриманих даних 1-2 см. Професіонали zlato рекомендують звернути увагу також і на застібку. Фіксуючий елемент повинен бути надійним, адже саме він забезпечує збереження прикраси. Застібка-засувка надійно закріплює прикрасу, і застебнути її можна самостійно. Не менш зручні застібки у вигляді крихітного круглого карабіна. А браслети з регулюючою застібкою допоможуть створити комфорт при носінні прикраси.