Як підготуватись до переїзду
Вибране

Як підготуватись до переїзду

Переїзд – це стресовий процес. Окрім пакування речей і найму вантажників , додатковим стресом є хвилювання про те, чи не пошкодяться ваші речі під час транспортування. Незважаючи на те, що переїзд у новий дім – не найпростіше завдання, є способи полегшити цей процес.

Поради та рекомендації щодо переїзду для більш швидкого, легкого та менш стресового переїзду

Підготовка до дня переїзду

Підготовка до переїзду допоможе вам налаштуватися на успіх. Присвятіть другу половину дня складанню плану дій. Хороший план гарантує, що ваш переїзд залишиться на плані, трохи зніме ваш стрес і допоможе вам пройти весь процес переїзду практично без розчарувань. Написання або введення списку справ допомагає зберегти його в пам’яті, щоб ви не витрачали дорогоцінний час, намагаючись згадати, що вам потрібно зробити.

 1. Найміть вантажника чи грузову компанію.
  Тут в цьому питанні вам допоможе кваліфікована команда професійних вантажників, які спростять та полегшать для вас процес переїзду. А про вантажний автомобіль можна не перейматись, оскільки ви відразу зможете його обрати в залежності від об’єму ваших речей.
 2. Очищення від безладу та непотрібних речей.
  Переїзд – ідеальний час для того, щоб навести порядок. Переберіть усі свої речі та подаруйте або викиньте все, що вам більше не потрібно. Цей крок заощадить ваш час на пакування та дасть більше місця у вантажівці.
 3. Продумайте упаковку.
  Оцініть, скільки загалом є речей, які потрібно перевезти. Для меблів знадобляться коробки та стрейч-плівка, а для одягу та інших дрібниць – картонні ящики та пакети.
Поради та рекомендації щодо переїзду для більш швидкого, легкого та менш стресового переїзду

Збір речей та упаковка

Найбільш трудомісткою частиною процесу переїзду є упаковка. Однак дотримання цих способів упаковки допоможе зробити процес менш напруженим і ефективнішим.

Зберіть сумку з основними речами

День пакування буде хаотичним, тому почніть процес, спершу зібравши сумку з речами першої необхідності. Пакуйте лише ті предмети, до яких вам знадобиться доступ під час переїзду та відразу після прибуття на нове місце. У вашій сумці повинні бути:

 • Важливі документи
 • Ліки
 • Зарядні пристрої
 • Основні туалетні приналежності
 • Одяг для переодягання
 • Все, що вам може знадобитися протягом перших кількох днів у вашому новому домі

Поради по пакуванню речей при переїзді

 1. Зберігайте одяг у ящиках комода або на вішалках. По можливості, залиште свій одяг на вішалках, його буде легко перенести та розмістити у вашому новому домі.
 2. Використовуйте рушники та постільну білизну як пакувальний матеріал.
 3. Зробіть фотографії. Для того, щоб точно не заплутатись з кабелями чи іншими проводами, які потребують підключення – сфотографуте їх. Не зайвим буде сфотографувати щось крихке та цінне на випадок нещасних випадків чи втрати.
 4. Кольорові стікери. Використовуйте кольорові стікери, клеючи їх на коробки чи іншу упаковку. Таким чином, ви відразу будете знати вміст пакування без його розкриття.

Не зайвим буде нагадати завчасно відключити абонплату за інтернет чи інші послуги, якими ви користувались.
Якщо ви вказували цю поштову адресу, то потрібно заздалегідь змінити її, щоб листи не приходили на неї після переїзду.

Поради по пакуванню речей при переїзді

Ще раз перевірте все

Після того, як ви винесли все з дому, перевірте закутки та щілини на предмет того, що ви могли не помітити, включаючи гараж і горище. Якщо ви орендуєте житло, обов’язково сфотографуйте стан свого старого будинку після виїзду та проведіть останню інструкцію зі своїм орендодавцем. Це допоможе вам повернути свій депозит без клопоту.