Як підготуватися до роботи в IT та які є вакансії?
Вибране

Як підготуватися до роботи в IT та які є вакансії?

Фахівці в галузі інформаційних технологій (ІТ) відповідають за допомогу організаціям у підтримці їх цифрової інфраструктури та надання допомоги споживачам технологій в усуненні несправностей. ІТ Працівники запитувані, про це свідчить велика кількість вакансій ІТ-спеціаліста на сайтах по працевлаштуванню, зокрема Jooble.

Якщо ви зацікавлені у розвитку навичок програмування та вирішення технологічних задач, можете подумати про кар’єру в ІТ-сфері. У цій статті ми наводимо приклади найпопулярніших позицій, які допоможуть вам знайти правильний шлях професії, який відповідає вашим інтересам, умінням та цілям.

1. Спеціаліст служби підтримки

Фахівці служби підтримки відповідають за перегляд та розв’язання проблем комп’ютерної мережі та обладнання для бізнесу. Вони можуть працювати у різних галузях, щоб надавати загальну підтримку працівникам компанії, або вони можуть працювати в організації з технологій або програмного забезпечення, що надають послуги у вигляді послуги технічної підтримки з питань користувацького досвіду.

2.  Комп’ютерний програміст

Комп’ютерний програміст — це той, хто пише нове комп’ютерне програмне забезпечення, використовуючи мови кодування, такі як HTML, JavaScript та CSS. Наприклад, програмне забезпечення для відеоігор можна оновити, щоб покращити ігровий процес в Інтернеті, що дає можливість програмістам вирішувати проблеми, з якими стикаються геймери після виходу гри для широкого загалу.

3. Спеціаліст із забезпечення якості

Тестувальники забезпечення якості — це техніки або інженери, які перевіряють програмне забезпечення, чи відповідають вони галузевим стандартам і не мають проблем. Ця роль є загальною для ігрових систем, мобільних додатків та інших технологій, які потребують подальшого тестування та технічного обслуговування.

4. Web-розробник

Web-розробники розробляють зовнішній вигляд, навігацію та організацію вмісту веб-сайту. Вони використовують такі мови кодування, як HTML, CSS та JavaScript для управління графікою, програмами та контентом, які відповідають потребам клієнта.

Кожна позиція в ІТ-індустрії вимагає унікального набору навичок. Щоб претендувати на посаду, кандидати зазвичай повинні продемонструвати належну кількість технічних знань та продемонструвати свою освіту та певний досвід.

Однак те, що кваліфікованим фахівцям не обов’язково потрібно, — це 4-річна вища освіта. Якщо вони мають належну сертифікацію та виявляють здатність до виконання завдань, то легко зможуть отримати посаду початкового рівня.

А що стосується сертифікаційних навчальних програм, курс триває менше, ніж повний ступінь комп’ютерних наук. Отже, кожен, хто має достатнє бажання розпочати кар’єру в ІТ, має усі шанси, навіть якщо розпочинаєте з нуля.