Як оформити робоче місце за знаком зодіаку
Lifestyle,  Цікаво

Як оформити робоче місце за знаком зодіаку

В офісі, як і в звичайному житті, ми все потрапляємо під вплив своєї зірки за датою народження. При цьому для кожного сузір’я існують свої правила облаштування робочого місця, що впливають на працездатність і настрій.

Keep-inspired розповідає, яким має бути ваше робоче місце, а чого в оформленні краще уникнути.

Вам буде цікаво – 8 професій для інтровертів

Овен

Ідеальним робочому місцем для Овнів стане те, що знаходиться поруч з дверима. Офіс краще вибирати просторий, щоб мати легкий прохід до столів колег. Ключовий момент представники цього знака дуже рухливі й імпульсивні, їм важко довго всидіти на одному місці, тому на їх роботі обов’язково повинна бути зона відпочинку. Також для того, щоб врівноважити свої численні пориви, їм добре поставити праворуч від себе фігурку з символом ваг. Вона допоможе навчитися приймати зважені рішення, а не піддаватися миттєвим імпульсам.

Телець

Тельці завжди заземлені та відрізняються високою працездатністю. Однак висока інертність не дає їм швидко реагувати на завдання що надходять від начальства. Ідеально, якщо представникам цього знаку вдасться вибрати місце біля вікна з видом на галявину або дерева. На робочому столі офісним працівником слід все тримати в ідеальному порядку від гаджетів до ручок і олівців.

Близнюки

Близнюки люблять поговорити. Їхній головний козир швидка здобич і поширення інформації. З робочого місця представника цього сузір’я повинен добре проглядатися весь офіс, щоб вони були в курсі всіх справ. На видиме місце під правою рукою потрібно покласти великий щоденник для записів нових контактів і планів на день.

Рак

Істинний представник сузір’я Рак вибере робоче місце в тихому куточку офісу, але обов’язково з видом на акваріум або водойму. Людям цього знака важливо пам’ятати про час і планувати майбутнє. Тому годинник і щоденник для записів обов’язкові атрибути робочого столу.

Лев

Леви постараються зайняти краще місце в центрі офісу, щоб завжди бути на виду. Він обов’язково захоче створити навколо себе помпезну обстановку. Для нагадування про справи поточних на робочий стіл слід поставити пісочний годинник як символ часу. Більшість представників цього знака в захваті від досягнень науково-технічного прогресу і з задоволенням впроваджують в свою роботу останні досягнення науки і техніки.

Діва

Народжені під сузір’ям Діви працелюбні і прискіпливі в роботі. Для них вкрай важливі порядок і чітка організація простору. Робоче місце ці люди люблять облаштовувати поруч зі стелажами або шафами. Для посилення концентрації уваги їм рекомендується мати перед очима зображення водойми або моря, а також фігурку слона на столі.

Скорпіон

Представники сузір’я Скорпіона обов’язково повернуть стіл обличчям до дверей, щоб всіх контролювати. Для підвищення працездатності цим людям треба частіше прибирати робоче місце і особливо тримати в чистоті ліву частину столу – зону грошей.

Терези

Терези люблять все гарне, так що простір для роботи має бути оформлено зі смаком, за останніми трендами інтер’єру. Також ці люди не терплять безлад, у них все має бути розставлено по поличках, а на столі не повинно бути ніяких зайвих предметів. Для уникнення накопичення непотрібних листів із завданнями, представникам цього знаку бажано завести органайзер зі списком справ на рік вперед.

Стрілець

Стрільці обожнюють робити кілька справ одночасно. При цьому крім свого столу вони автоматично займають весь доступний простір в офісі. На робочому місці предствителей цього сузір’я повинні стояти відразу всі доступні засоби отримання інформації, а саме комп’ютер, телевізор, телефон. А ще їм обов’язково потрібно обладнати місце для прийомів і переговорів.

Козеріг

Народжені під сузір’ям Козерога трудівники і кар’єристи, тому, швидше за все, вони погодяться на будь-яке місце в офісі і просидять на ньому до першого підвищення по службі. Зате після першого успіху ці люди будуть претендувати на кращі умови праці та зажадають окремий кабінет. Для посилення енергії представникам цього знаку необхідно розслаблення. Зображення води і природи перед очима, кімнатні рослини поруч зі столом допоможуть зберегти їх нерви, а заоодно і підвищать енергію.

Водолій

Водолії завжди сповнені ідей, так що робоче місце їм потрібно обладнати за останнім словом техніки. Всі представники даного знаку невиправні мрійники, тому в офісі перед ними повинен відкриватися вид на небо і горизонт. Також для підвищення працездатності цим людям треба тримати перед очима портрет керівника компанії.

Риби

Риби віддадуть перевагу місце в глибині офісу, серед однакових столів. Там вони зі спокійною душею зіллються із загальною картинкою, візьмуть отшельнический вид і зануряться в світ своїх фантазій. Щоб повернути представників цього знака до суворої дійсності і змусити працювати на результат, їм потрібен щоденний чіткий план справ і календар звітності на столі. Для посилення концентрації цим людям також добре б поставити фігурку крилатого Меркурія з правого боку столу.

Поділитися в соцмережах