Як набрати підписників в Clubhouse
Lifestyle,  Новини

Як набрати підписників в Clubhouse

5
(3)

Тільки корисні поради, які допоможуть збільшити аудиторію.

1. Встановіть правильний аватар

Ваше фото – перше і майже єдине, що бачать інші користувачі в кімнаті. Крім нього відображається тільки ім’я, немає навіть прізвища. Тому дуже важливо зробити ефектний аватар, який буде виділятися серед інших і привертати увагу.

Як набрати передплатників в Clubhouse: приклади вдалих аватарів

Фото повинно бути якісним, контрастним і бажано з однотонним фоном. Додатково можна зробити його круглим і додати кольорову обводку. 

2. Заповніть профіль

Якщо ваша аватарка зацікавить когось, то наступним, що він побачить, буде профіль. Саме по ньому людина складе перше враження про вас і багато в чому тільки від цього залежить, чи отримаєте ви нового підписника чи ні.

Як набрати передплатників в Clubhouse: приклад заповненого профілю
Як набрати передплатників в Clubhouse: приклад заповненого профілю

Найперший рядок опису відображається в пошуку, так що в ньому повинна бути найбільш важлива інформація про вас – спеціалізація, місце роботи. Розглядайте це як свого роду CEO.

Перших три рядки видно, якщо відкрити профіль по тапу на аватарі. Постарайтеся, щоб в них помістилося все, що користувачі повинні знати про вас. Найкраще вказати сферу діяльності та інтересів, досягнення, місце проживання.

Весь інший текст в описі буде відображатися по тапу всередині профілю. Тут можна докладніше розповісти про себе, свої інтереси і цілі, а також залишити заклик підписатися на вас з поясненням, чому ви можете бути корисні.

3. Підключіть свої соцмережі

Оскільки в Clubhouse немає особистих повідомлень і іншого способу взаємодії, крім спілкування всередині кімнат, важливо залишити контакти для зв’язку. Додаток дозволяє прикріпити посилання на Twitter і Instagram , і ви обов’язково повинні це зробити (просто натисніть однойменні кнопки). Так люди не тільки зможуть написати вам, але і дізнаються більше про вас, переглянувши соцмережі.

Можна також залишити в описі профілю інші корисні посилання і нік в Telegram, але, на відміну від Twitter і Instagram, вони будуть неактивними. Скоротіть їх і зробіть максимально читаються, адже підписникам доведеться вводити їх вручну.

4. Запрошуйте тільки активних учасників

Логіка тут проста: в профілі будь-якого користувача відображається ім’я людини, який покликав його в Clubhouse. Так що біо запрошених вами друзів – місце, звідки люди зможуть дізнатися про вас. А це додаткова можливість для піару.

Само собою, нечисленні інвайт краще витратити на друзів, які будуть брати активну участь в Clubhouse і тим самим забезпечать вам свого роду рекламу.

5. Відвідуйте якомога більше кімнат

Не тільки модератори, але і решта аудиторія відображається в меню кімнати . Чим більше бесід ви відвідуєте, тим вище шанси «набриднути» і зацікавити потенційних підписників своєю персоною.

Як набрати передплатників в Clubhouse: приклад тихої кімнати
Як набрати передплатників в Clubhouse: учасники кімнат

Існують навіть спеціальні «тихі кімнати» для знайомств, де ніхто не говорить. Люди просто вивчають профілі один одного і підписуються на тих, хто їм цікавий.

6. Створюйте свої кімнати і запрошуйте цікавих спікерів

Коли ви запускаєте бесіду, всі ваші друзі отримують повідомлення про це. А якщо вони входять в кімнату, то пуш приходить вже їх підписникам. Таким чином можна зібрати аудиторію і залучити потенційних фоловерів.

Запрошуючи цікавих спікерів, ви збільшуєте цінність чату і ще більше підвищуєте шанси на те, що люди зайдуть в нього, побачать ваш профіль і підпишуться, щоб не пропустити нові виступи.

7. Виступайте в якості спікера і задавайте питання

Просто сидіти в кімнатах малоефективно. Ставити запитання і самому виступати в якості спікера або запрошеного експерта набагато вигідніше з точки зору просування. Так ви не заблукаєте серед безлічі слухачів внизу кімнати, а будете завжди на виду.

8. Завжди представляйтесь в бесідах

Коли виступаєте у власній кімнаті або берете слово в чужій, завжди промовляйте не тільки своє ім’я, але і коротку інформацію про себе: чим займаєтеся, де працюєте і як можете бути корисні. Бажано заздалегідь подумати над таким коротким представленням, щоб не займати багато часу і не дратувати модераторів.

Наскільки публікація була корисна?

Натисніть, щоб оцінити

Середня оцінка 5 / 5. Кількість оцінок: 3

Оцінок поки немає. Поставте оцінку першим.

Шкодуємо, що ви поставили низьку оцінку!

Дозвольте нам стати краще!

Розкажіть, як нам стати краще?

Поділитися в соцмережах