Як малювання впливає на мозок: 7 чудових ефектів
Lifestyle,  Цікаво

Як малювання впливає на мозок: 7 чудових ефектів

5
(1)

Виявляється, малювання не тільки процес вираження свого внутрішнього світу, а й чудовий спосіб оздоровлення мозку!

Зазвичай у людини добре розвинене одна півкуля, частіше ліве. Але під час малювання мозок включає в роботу і друге, менш активне.

Згадайте своє дитинство, напевно вас захоплювало це заняття. Звичайно, далеко не кожен стає художником. Але це і не важливо! Головне процес, а не результат.

  • Малювання допомагає розкрити творчий потенціал. Воно спонукає мислити креативно, знаходити нестандартні рішення в звичайних ситуаціях. Навіть просте розфарбовування картинок змушує мозок підходити до завдання творчо, адже потрібно підібрати певну колірну гамму.
  • Негативні думки йдуть геть. Коли ви зайняті творчим процесом, то сконцентровані тільки на ньому. Вашому мозку ніколи думати про проблеми на роботі, нестачі грошей і навіть карантині. Мозок повністю поглинений процесом виведення ліній, накладення тіней і підбором відповідного кольору. Все це повністю витісняє з мозку розумовий сміття.
  • Поліпшується концентрація уваги. Розсіяне мислення сьогодні притаманне не тільки дітям, а й багатьом дорослим. Через скаженого ритму життя і нестабільності здатність до концентрації сильно знижується. А малювання допомагає її відновити. Знову ж тому, що цей процес фокусує на собі всі клітини головного мозку.
  • Розвантажується мозок. Це вплив малювання на мозок схоже з медитацією, під час якої йдуть всі зайві думки. Мозок як ніби очищається, відпочиває. Медитацію можна замінити малюванням. І психологи давно використовують цю техніку під назвою арт-терапія.
  • Розслабляє в будь-який час і в будь-якому місці. Що потрібно для малювання? Листок паперу і олівець. Ці предмети зазвичай завжди під рукою. Так що, відчуваючи стрес або просто нудьгуючи, чекаючи прийому до лікаря, в літаку, будинки на карантині, в наступний раз спробуйте почати малювати. І ви помітите, як нудьга або стрес просто розчиняться.
  • Занепокоєння теж йде. Ми живемо в час, коли тривожний розлад займає одне з перших місць серед усіх захворювань. Існують різні техніки, купирующие тривогу. А кому-то навіть доводиться приймати медикаменти. І знову на допомогу приходить малювання. Воно знижує занепокоєння вже через півгодини після початку творчості.
  • Поліпшуються навички руху за рахунок моторики і зорового сприйняття. У процесі малювання задіюються рухові, зорові, творчі, розумові процеси. Щоб, наприклад, розфарбувати малюнок, потрібно чітко працювати всередині контурної лінії. Це зажадає чималих рухових і зорових зусиль.

Взявши на замітку ці 7 пунктів позитивного впливу малювання на ваш мозок, ви захистите себе від багатьох неприємностей. Причому простим і захоплюючим способом.

Наскільки публікація була корисна?

Натисніть, щоб оцінити

Середня оцінка 5 / 5. Кількість оцінок: 1

Оцінок поки немає. Поставте оцінку першим.

Шкодуємо, що ви поставили низьку оцінку!

Дозвольте нам стати краще!

Розкажіть, як нам стати краще?

Поділитися в соцмережах