Тренди в Інстаграм 2020
Lifestyle,  Цікаво

Тренди в Інстаграм 2020

Інстаграм – всесвітньо відома соціальна мережа, яка дозволила багатьом людям стати відомии і заробляти величезні гроші.

Її можливостями може скористатися кожен бажаючий, але далеко не всі досягають поставлених цілей. Самостійно набрати велику кількість реальних підписників і регулярно створювати якісний контент досить проблематично. І адаптувати бізнес під мінливі тренди теж непросто.

Досягти заповітної мети і утриматися на плаву реально двома способами: регулярний моніторинг тенденцій з подальшим їх застосуванням при створенні контенту або замовлення просування в соціальних мережах SMM . У першому випадку доведеться багато працювати і аналізувати, у другому — знайти досвідчених фахівців і заплатити їм пристойну суму. Незалежно від обраного способу, рекомендуємо кожному блогеру і власнику бізнес-аккаунта ознайомитися з актуальними тенденціями просування

Корисність постів

Чи варто нагадувати про те, що зображення повинні бути якісними?
Весь інтернет переповнений красивими картинками, тому на розмиті фото ніхто дивитися не буде.
Ефектними краєвидами, підтягнутою фігурою нікого не здивуєш. Крім красивих картинок, потрібні корисні публікації, які викличуть
інтерес цільової аудиторії.
Доведеться активно працювати над текстами, розміщувати актуальну інформацію, відповідну напрямку блогу.

Наприклад, тревел блогеру розумно не просто виставляти нові фотографії, але і:

  • описувати цікаві ситуації, які відбулися в подорож;
  • розповідати про ціни в супермаркетах, ресторанах, музеях і т. д .
  • ділитися унікальними туристичними маршрутами


Ще один тренд — дубляж заголовка або ключової фрази на фото. Це привертає увагу, підштовхує до читання поста. В Stories не варто забувати про субтитри, адже чимало користувачів дивляться їх в беззвучному режимі.

Просування через мікроблогеров

Реклама в соціальних мережах дає змогу швидко збільшити число передплатників, лайків та збережень. Однак далеко не кожне оголошення приносить очікуваний результат. У 2020 році аналітики рекомендують замовляти рекламу у мікроблогеров. На це є такі причини:

  • невелика ціна послуг або бартер;
  • висока залученість і рівень довіри підписників до мікроблогерів;
  • виключно потрібні люди серед цільової аудиторії (не всі підряд).


Головне, правильно вибрати мікроінфлюенсера. Останнім часом їх кількість зростає, не у всіх хороша активність передплатників і репутація.

Захоплюючі IGTV

Відеоконтент — стабільний тренд. Сучасні люди обожнюють дивитися якісні ролики різних тематик. Вже доведено, що без відеоконтенту неймовірно складно збільшити трафік. Всі, хто регулярно завантажує IGTV, стають популярнішими з кожним роком. Аналогічний результат дають вертикальні відеоролики.

Натуральність, правдивість, щирість

Відкриті люди, без скелетів в шафі і секретів, притягують до себе. Блогерів, які не працюють на камеру, а знімають правдиві історії про життя, дивляться мільйони.

Людям подобаються природні і щирі! Відомі дівчата сміливо з’являються в кадрі без косметики, тим самим збільшуючи охоплення. Однак цей тренд не поширюється на торговельні сторінки. Купують тільки красиву картинку!

Гумор і самоіронія

В топі переважають відео, де висміюють дивацтва і звички сучасних людей, демонструють смішні ситуації і т. Д. Після їх перегляду публіка оживає, сторінки вибухають від коментів. Щоб переконатися в працездатності цього тренда, досить зайти на сторінку Іди Галич. Там ви побачите близько 6 млн передплатників і смішні життєві відео, від яких неможливо відірватися. До речі, якщо вивчити аккаунт Іди, стане зрозуміло, що вона використовує всі актуальні тренди.

Дивіться також – найкращі додатки для Instagram та Stories

Поділитися в соцмережах