Топові міді клавіатури бюджетного сегменту
Вибране

Топові міді клавіатури бюджетного сегменту

За умов чудового розмаїття, що панує на сучасному ринку музичного обладнання, той факт, що у бестселери входять бюджетні міді клавіатури https://muzline.ua/mydy-klavyatury/ не виглядає дивним. По-перше, бажання зекономити на покупці контроллера є цілком раціональним, по-друге, талановиті продюсери здатні витискати максимум навіть з найбільш скромних за технічними параметрами девайсів, по-третє, виробники чутливо реагують на запит з боку потенційних та актуальних покупців та пропонують доволі непогані недорогі моделі для щоденної роботи з цифровим звуком. Про властивості, характеристики та особливості міді клавіатур бюджетного сегменту поспілкуємося в нашому матеріалі з фахівцем інтернет магазину Музлайн.

Топові міді клавіатури бюджетного сегменту

Спершу про гроші

Що мається на увазі, коли йдеться про бюджетні міді клавіатури, адже вилка цін у цьому сегменті дуже і дуже широка? У даному випадку в прямому сенсі слова найдешевші міді клавіатури – вартістю близько півсотні доларів і трохи вище. Існує не так вже й багато моделей саме за таким прайсом, але в категорії до 150-200 доларів можна знайти чимало цікавих, ефективних та досить популярних моделей від відомих брендів. 

Про можливості

Що пропонують компанії AKAI, Arturia та інші за таку ціну? 

  • По-перше надійні технології, в окремих випадках власного виробництва, але в бюджетному традиційно використовуються типові рішення, що здешевлює  як процес виробництва, так і фінальну вартість продукту. 
  • По-друге, якісний продуманий дизайн, який враховує потребу користувача в мобільності, та дефіцит робочого простору, якого зазвичай зазнають більшість молодих продюсерів. Окрім того, він має ознаки індивідуального стилю, що також у сучасному світі дуже і дуже важливо. З рештою, це прості, надійні, легкі та міцні пристрої, які витримують високі навантаження використання. 
  • По-третє, більшість міді клавіатур, навіть недорогих, мають у комплектації не лише фірмову комутацію, але і певні елементи програмного забезпечення – це можуть бути як урізані промо версії софта, так і цікаві набори плагінів для роботи з цифровим звуком. 

Сполучення цих якостей і зробило бюджеті міді клавіатури такими популярними, особливо серед тих, кому не потрібні важкі стаціонарні моделі, розраховані на віртуозну гру.

Топові міді клавіатури бюджетного сегменту

Девайси ж, про які йдеться, найкраще проявляють себе на думку експертів інтернет-магазину Muzline, в рутинних щоденних задачах, саунд дизайні, роботі з невеликими проектами, які не потребують виконання складних партій. Це прекрасне рішення для початківців, а також для професіоналів, які добре знають, яких технічних рішень вони потребують.