топ фильмов 2019
Кіно та серіали,  Цікаво

Топ кращих фільмів 2019 року, які варто подивитися всім

Джокер

Режисер: Тодд Філліпс

Російський трейлер до фільму Джокер 2019

Від режисера трилогії «Похмілля у Вегасі» Тодда Філліпса було несподівано побачити таке драматичне, серйозне кіно як «Джокер». Це не зовсім кінокомікс в класичному сенсі слова. Це швидше гібрид «Таксиста» Мартіна Скорсезе і «Бійцівського клубу» Девіда Фінчера, якому вдалося завоювати «Золотого лева» Венеціанського кінофестивалю і восьмихвилинного оплески під крики «Браво!».

«Джокер» розповідає про становлення одного з найвідоміших злодіїв в історії коміксів. Артур Флек живе в Готем і мріє стати коміком, але змушений працювати клоуном. Коли його мрії і надії руйнуються, він починає руйнувати себе зсередини.

Історія Артура Флека отримала шалену популярність і захоплення глядачів, і не дивно. Це показова картина про несправедливість класового поділу, сегрегації та ненависті, яка виникає через несправедливість і має руйнівну силу. Втім найбільше вражає гра Хоакіна Фенікса, який втілив Джокера. Він використовує чапліновскую фізичну комедію, як метод зображення характеру героя, істеричну клоунаду і маніакальний сміх, роблять з нього не вселенське зло, а білу ворону в цьому суспільстві, яку так хочеться пожаліти.

Одного разу в Голлівуді

Режисер: Квентін Тарантіно

Квентін Тарантіно – відомий кінофіл, який споживає кіно в великих кількостях, тому кожна його картина сповнена цитат, алюзій та перекладень. «Одного разу в Голлівуді» – саме такий, власне, апофеоз цього методу.

Це перший фільм Тарантіно, заснований на реальних подіях. При цьому в стрічці багато реальних осіб, деякі з яких до цих пір живі.

«Одного разу в Голлівуді» – це дуже атмосферний і стильний фільм, події якого розгортаються в 60-х роках на тлі діяльності секти Чарльза Менсона, хоча його ім’я не вимовляється жодного разу. Головний герой – телевізійний актор, кар’єра якого постійно котиться до заходу і він всіляко намагається втриматися на плаву. Тим самим займається і його дублер. Ролі цих двох персонажів зіграли одні з кращих голлівудських акторів Леонардо Ді Капріо і Бред Пітт. І на цей акторський дует дійсно приємно дивитися майже 3:00 години

Ідеальний пацієнт

Режисер: Мікаель Хофстрём

У центрі сюжету фільму, заснованого на реальних подіях, знаходиться журналіст Ханнес Ростам, який вирішив ретельно вивчити справу найнебезпечнішого серійного вбивці Швеції.

Кілька років тому Томас Квік зізнався більш ніж в тридцяти вбивствах і був довічно ув’язнений в психіатричну лікарню. Ось тільки у звинувачення не було жодного доказу проти Квік, крім його явки з повинною. Що страждає від смертельної хвороби Ханнес присвячує решту свого життя виправданню Квік, однак ніхто в правовій системі Швеції не зацікавлений у визнанні помилок і звільнення канібала-гвалтівника …

Ірландець

Режисер: Мартін Скорсезе

«Ірландець» розповідає реальну історію профспілкового діяча та мафіозі Френка Ширана і його друзів Рассела Буфаліно і Джиммі Хоффа. Мартін Скорсезе взяв за основу стрічки передсмертне визнання колишнього американського далекобійника на прізвисько Ірландець.

Саме так називали Френка Ширана, який відповідальний за вбивство десятків людей. Фільм охоплює кілька десятиліть з життя Ірландця, зображуючи те, як він побудував мафіозну кар’єру.

Гангстерська кіно Мартіна Скорсезе, де зіграли оцифровані заради омолодження Роберт Де Ніро і Аль Пачіно, триває три з половиною години, втім це спеціальний художній прийом. В результаті ми отримали класичний кинороман, про який колись мріяв Девід Гріффіт.

Паразити

Режисер: Пон Чжун Хо

Південнокорейського режисера не дуже знають в Європі. Але на батьківщині і в Азії в цілому він вважається культовим автором. Там кожен знає його «Спогади про вбивство». Європейському глядачеві більш відома його попередня робота «Окча» з Тільда ​​Суїнтон. Через цю стрічку в Каннах виник скандал, оскільки її виробництвом займався стрімінговій сервіс Netflix. Але вже через пару років Пон Чжун Хо повернувся на Лазурний узбережжі з новим фільмом «Паразити» і завоював головну нагороду – «Золоту пальмову гілку».

Журі вразила одночасно жорстока і сатирична історія про бідну корейській сім’ї, яка в повному складі влаштовується на роботу в багатіїв, сподіваючись таким чином «відкусити» свій шматок щастя. «Паразитів» часто порівнюють з торішнім каннським лауреатом – «Сімейна справа», але Пон Чжун Хо звернувся до більш сюрреалістичних методів у своїй соціальній трагікомедії.

Дістати ножі

Відомий романіст Харлан тромбів запрошує в свій заміський будинок свою велику і розрізнену сім’ю на своє 85-річчя в надії помирити близьких. На наступний день служниця сім’ї Френ виявляють бездиханне тіло Харлан з перерізаним горлом. Після похорону в маєток прибувають поліція і детектив Бенуа Бланк. Незабаром кожен в родині виявляється під підозрою, так як з’ясовується, що майже всі вони в різному ступені фінансово були залежні від Харлан.

Також з’ясовується, що хоча сім’я тромбів на перший погляд і здається щасливою, але ніякої любові в ній насправді немає. Не вдалося визначити опитати тільки онука Харлан Ренсома, тому що саме того вечора він поїхав з дому після невідомої сварки з дідом і більше не повертався. У якийсь момент все цікавляться присутністю Бланка, коли виявляється, що він не поліцейський детектив, а приватний детектив. Бланк визнається, що отримав анонімне послання з проханням зайнятися цією справою, що, можливо, викликано його репутацією – в середовищі детективів він добре відомий.

Лиходії

Молода пара грабіжників Міккі і Джулі проникає в відокремлений заміський будинок.

Його власники виявляються таємними садистами, які тримають в підвалі маленьку полонянку, і вони підуть на все, щоб їх секрет залишався прихованим за стінами будинку.

Олена талановитий контент-райтер, яка створює надихаючий та інформативний контент для веб-сайту Keep-Inspired. Її творчість охоплює різноманітні теми, зокрема харчування, дозвілля, привітання та інші аспекти повсякденного життя. Завдяки своєму варіативному підходу до тематик та унікальному стилю письма, Олена створює контент, який не лише надихає, але й збагачує читачів цікавою та корисною інформацією.

Поділитися в соцмережах