Супи

Супи рецепти

Рецептів супів в наш час є безліч, починаючи від традиційних гарячих супів - бульйон чи борщ, холодних супів - окрошка, таратор, гаспачо, крем-супів - овочевий суп пюре та багато інших.  Супи - важлива складова нашого харчування, оскільки вони містять в собі дуже багато корисних поживних речовин, які легко засвоюються в нашому організмі.

Супи рецепти

Чому супи такі корисні

Ще з дитинства нам казали, що супи їсти дуже корисно, і це не тільки пусті балачки наших бабусь чи батьків, щоб змусити нас з'їсти суп. Насправді, супи дуже корисні для нашого травлення і допомагають виробляти шлунковий сік. Недарма супи рекомендують їсти при дієтах чи застудах. Бульйон містить в собі дуже багато корисних речовин, які допомагають боротись організму і підвищують імунітет, оскільки наш імунітет в більшій мірі формується в нашому шлунку, та з того, що ми їмо.

Які бувають супи?

- М'ясні - готуються на основі м'ясного бульйону. Сюди можна віднести борщі, курячі бульйони, солянка та інші. Супи на кожен день.

- Овочеві - приготовані на овочевому бульйоні. Зазвичай це  дієтичні супи.

- Рибні - уха (юшка), супи приготовані на основі рибного бульйону.

- Крем-супи - супи, з додаванням бульйону овочевого чи м'ясного, перетерті в пюре.

рецепти супи

Багато з нас готують супи кожного дня, або ж декілька разів на тиждень, бо це корисно та зручно, адже їх можна зберігати в холодильнику і декілька днів не перейматись що приготувати на обід.

Приготування супів вдома: поради, рецепти з фото

- при варці супів обов'язково знімайте піну, з картоплі, м'яса чи риби, так як це білок, який зіпсує прозорість супа; - якщо ви варите м'ясні супи, то після першого кипіння краще зцідити весь бульйон, всі шкідливі речовини, які могли міститись в м'ясі, виваряться, а м'ясо не втратить своїх смакових та корисних властивостей; - звичка зажарювати овочі на суп, насправді, не така корисна, а утворює зайві жири в супі.

На сайті keep-inspired ви знайдете безліч смачних рецептів супів на кожен день, які порадують вас та ваших близьких своїм смаком.