Вибране

Стильне та тепле пальто – розумні інвестиції у ваш комфорт

У гардеробі кожна дівчина повинна мати тепле жіноче пальто, з яким вона може ідеально доповнити свої зимові образи. Це універсальний верхній одяг, з яким поєднується будь-який стиль в одязі. А також – зимове жіноче пальто ідеально підкреслює фігуру, приховує будь-які недоліки та підходить абсолютно всім.

Сьогодні ми пропонуємо поговорити про стильні фасони та моделі, на які краще звернути увагу в цьому та майбутньому сезонах. Отже, які вони – основні тенденції для теплого зимового пальто 2022-2023 років. Вибір найкращих варіантів від стилістів нижче.

Анімалістичний принт

Ми починаємо свій вибір з пальто в тигровому окрасі. Такі яскраві речі підкреслюють індивідуальність та характер власниці. Тут експерти пропонують дівчатам придбати пальто як у класичних кольорах цього принта, так і у фантастичних – більш оригінальних. Краще доповнити такий верхній одяг більш стриманими речами, щоб весь лук виглядав доречним і добавляв необхідної яскравості без перебільшення.

Колір

Що стосується кольорів, у цьому сезоні стилісти пропонують відмовитися від традиційних чорних, сірих, коричневих та бежевих кольорів на користь яскравості. Так, так, зимове сіре повсякденне життя не є причиною позбавити себе емоцій. І ви можете додати їх за допомогою яскравих зображень. Жовтий, помаранчевий, рожевий, фіолетовий, зелений і якомога більше і яскравіше – ось що зробить вас стильною і фатальною красою. І за допомогою такого пальто ви можете прикрасити навіть найпростіший лук.

Шкіра

Шкіряні речі оселилися щільно і вже тривалий час у нашому гардеробі, і в цьому сезоні вам обов’язково потрібно звернути увагу на верхній одяг із цього матеріалу. Стилісти пропонують відмовитися від шкіряних піджаків на користь пальто. Більше того, просто ідеально, якщо це не традиційні чорні або коричневі кольори, а кислотні відтінки. Спробуйте такий лук, і ми обіцяємо, що вам просто не залишиться без уваги інших.

Клітина

Ще один універсальний принт для зимового пальто – це клітка. До речі, тут ми рекомендуємо звернути увагу на класичну версію такої картини. Оберіть класичний виріз подвійного покриття та використовуйте такі варіанти для повсякденних луків або урочистих виходів. Таке зимове пальто стане справжньою родзинкою для ваших образів і прикрасить їх ще більше.

Білий колір

Біле пальто – ще одна тенденція цієї зими. Зазвичай дівчата часто не вибирають такі варіанти через свою непрактичність. Однак, як тільки ви зробите образ з білим пальто, ви негайно звернете увагу на те, який ефект створює такий лук. Правда, стилісти кажуть, що такий образ буде більш доречним для того, щоб поїхати в ресторан чи на прогулянку, але для повсякденних образів чи громадського транспорту все-таки краще обрати щось інше.

Довжина

Що стосується довжини, то максі для зимових холодних днів – це те, що вам потрібно. По-перше, це тепло, а по-друге, це дуже красиво і жіночно. З таким верхнім одягом кожна дівчина може відчувати себе королевою і буде виглядати доцільною та стильною в будь-якій ситуації.

І нарешті, хочеться розповісти трохи більше про фасони. Ніхто не скасовує класику. І модні варіанти з двобортним кріпленнями, також залишаються з нами в наступному сезоні. Те саме стосується всіх улюблених моделей. Сьогодні ми просто не можемо уявити зображення без цих об’ємних пальто. Оберіть те, що вам подобається. Підкресліть свою індивідуальність і підкорюйте цей світ просто зараз. Успіхів!