Ця скромна мімоза
Вибране

Ця скромна мімоза

Після холодної, морозної зими завжди хочеться тепла, світла й сонця. Саме з цими відчуттями пов’язана ніжна та красива мімоза – рослина, яку раніше традиційно дарували нашим мамам і бабусям на честь дня 8 березня. Саме вона розпускається в період першоцвітів, і саме мімоза є символом любові та ніжності.

Про цю просту і напрочуд милу квітку ми поговорили з флористами служби доставки квітів у Тернополі https://roza.ternopil.ua/

Букети з мімозою на всі свята

Насправді ця квітка непроста. По суті, вона є суцвіттям акації, яка росте у південних регіонах – для нас на Чорноморському узбережжі та на Кавказі. Особливе ставлення до мімози у жителів Франції. Щороку на її честь у Провансі організовується цілий фестиваль. У цей час усі вулиці міст прикрашаються ніжними сонячними гілочками, що створює атмосферу тепла та світла. Також у це свято французи обов’язково обдаровують один одного букетиками мімоз, бажаючи щастя, добра та процвітання.

Крім традиційно весняних свят, ця рослина буде доречною практично у всіх букетах:

  • на весілля – мімоза підкреслить особливість події, надасть образу нареченої легкості та чуттєвості;
  • на день народження – у мікс композиціях із тюльпанами або маленькими трояндочками;
  • на перше побачення – пухнасті та оригінальні, ці суцвіття красиво виглядають сольно, а також можуть бути доповнені різнокольоровими тюльпанами або нарцисами на коротких стеблах.
Букети з мімозою на всі свята

Важливо те, що мімоза здатна довго зберігати свою свіжість, тому з таким букетом можна перебувати на публіці протягом цілого дня. Окремо потрібно сказати про ніжний аромат квітки. Яскраво виражений, трохи солодкуватий, цей акцент подобається практично кожній людині. Варто зазначити, що нотки мімози навіть містяться у букеті ароматів знаменитого на весь світ парфуму Шанель №5. Багато сучасних парфумерів також воліють досить часто експериментувати з цим матеріалом при створенні парфумів, туалетної води та дезодорантів.

Якщо вам потрібно замовити букет з доставкою, ви обов’язково знайдете задумане на квітковому сайті «Роза Тернопіль». Висловлюйте почуття красиво та елегантно на мові квітів!