Розповідь служниці - дата виходу 4 сезону
Кіно та серіали,  Новини,  Цікаво

Розповідь служниці (The Handmaid’s Tale) – дата виходу 4 сезону

Навесні 2017 року телевізійна мережа Hulu представила глядачам одну з найбільш незвичайних, які лякають і атмосферних кінострічок в історії американського кіно. Всезнаючий LostFilm натякнув своїм читачам, що це лише початок грандіозної антиутопії, а попереду шанувальників жанру чекає продовження інтригуючого «Оповідання служниці» в 4 сезоні. 

Раніше було відомо, що прем’єра 4 частини раніше була запланована на 2020 рік. Нещодавно світ дізнався, що дата виходу «Розповідь служниці» 4 сезону відбудеться 28 квітня 2021 року ! 

Дивіться офіційний трейлер-тизер 4 сезону серіалу Розповідь Служниці

Короткий зміст попередніх серій

Дія серіалу «The Handmaid’s Tale» відбувається у вигаданій країні – Республіці Галаад. У тоталітарній державі, де діє військова диктатура, діють свої варварські порядки. Законом регулюється чисельність населення і цивільні права жінок. Тільки кожна 100-я дівчина може зачати дитину, а будь-яка представниця жіночої половини країни може бути схоплена і відправлена ​​в спеціальні табори.

Центральна фігура епічної драми – звичайна дівчина Джун Осборн. Автор бестселера Маргарет Етвуд, коли писала свій твір, зробила акцент на основний інстинкт жінки – материнство і захист свого потомства ціною здоров’я і власного життя. Джун, бажаючи врятувати дочку від тоталітарного режиму, намагається бігти в іншу країну. Дівчину знаходить спеціальний загін, розлучає з дочкою і відправляє в закритий центр для навчання служниць.

Розповідь служниці продовжиться в 4 сезоні

На замітку глядачам! У вигаданій республіці Галаад абсолютне царство чоловіків. Жінкам заборонено голосувати, мати рахунки в банку, і відкрито висловлювати свою думку. Їм навіть недозволене читати книги – непокору карається відрубуванням пальця або цілої кисті. Обмеження стосуються не тільки прислугу, але і почесних дружин командорів, які по суті, такі ж полонянки, але в нарядах іншого кольору.

Незадоволених режимом дівчат в цій жахливій країні просто розстрілюють або відправляють у табори для майбутніх сурогатних матерів. Розповідь служниці підтвердив, дати виходу серій 4-5 сезонів скоро з’являться в мережі.

Третій сезон видався вкрай неспокійним з перших хвилин після дати виходу. Джун відмовилася покидати Глаад, але примудрилася вивезти Ніколь (Холлі) за межі моторошної республіки разом з Емілі. І коли здалося, що для немовляти все закінчилося , але ні – Вотерфорд прийняли рішення просити Канаду про видачу вкраденої дитини. Служниця Фредова, яка тепер уже зовсім не Фредова, безуспішно намагається напоумити Яснораду, але убита горем мати відмовляється слідувати здоровому глузду.

Розповідь служниці продовжиться в 4 сезоні

Неймовірно засмутила публіку змащена в 3 сезоні лінія з Ніком. Якщо 2 частина стрічки про служницю показала всю пристрасть і любов, то продовження звело всі почуття нанівець. Нік тепер командор, та ще й з темним минулим, як виявилося. Якось різко він перетворився з хорошого хлопця в самого неоднозначного героя «Розповідь служниці».

Продовження історії

Головна героїня Джун Осборн отримує нове ім’я – Фредова. Наступні глави антиутопії розкривають глядачам усі сторони кровожерного режиму Галаада. Вседозволеність влади, масові страти пригнічують волю народу, а в таборах для служниць нещасних дівчат готують до продовження роду.

Після прем’єри другої частини «Оповідання служниці» творці серіалу і керівництво мережі Hulu остаточно переконалися в життєздатності проекту. Драму відразу продовжили на 3 сезон, але це не головна новина. Знімальна бригада, працюючи в режимі «нон-стоп» готується до запуску 4 сезону і дати виходу всіх серій вже стоять в листі очікування у численної армії шанувальників.

Глядачі дуже скоро знову зустрінуться з головною героїнею Фредовою і іншими улюбленими героями шоу. Неймовірний «Розповідь служниці» всього за 1 рік зумів завоювати високі рейтинги, отримати визнання і любов кіноманів у всьому світі, а на полиці у творців з’явилося кілька престижних нагород від кінематографічного співтовариства.

Цікавий факт! Перші серії другого сезону зібрали більше глядачів, ніж прем’єрні серії 1-ої глави. Це головне свідчення неймовірного зростання популярності проекту. Кожен наступний випуск привертає до екранів ще одну сотню тисяч шанувальників утопічних телесеріалів. Велика ймовірність, що до виходу 4 сезони «Оповідання служниці» рейтинг драми досягне найвищої точки величезної глядацької любові.

Розповідь служниці 4 сезон – дати виходу всіх нових серій


СеріяДата виходу
4 × 0128 квітня 2021 року
4 сезон 2 серія28 квітня 2021
4 сезон 3 серія28 квітня 2021
4 × 045 травня 2021
4 × 0512 травня 2021
4 × 0619 травня 2021
4 × 0726 травня 2021
4 × 082 червня 2021
4 × 099 червня 2021
4 × 102021
4 × 112021
4 × 122021
4 × 132021
Поділитися в соцмережах