Державні свята,  Привітання

Привітання з Днем Перемоги в прозі

У цьому році відзначається 75-я річниця великої Перемоги над фашистською армією Німеччини. Це свято зі сльозами на очах щороку викликає велику радість, сумні спогади і гордість предками у тих, кому, на щастя, не довелося на собі випробувати на собі наслідки війни. Привітання з 9 Травня в цей день звучать по-особливому.


9 травня – найурочистіше, найближче, найдорожче і одночасно найсумніше свято – день пам’яті всіх тих, хто зміг подарувати нам мирне небо над головою і заслужену свободу. Бажаю нових надій, процвітання, щастя і незмінного благополуччя – це найкраща данина ветеранам, нашим рідним і дідам.

Автор: Ольга Матвєєва


Доблесть, честь, відвага, терпіння, любов, вірність – ці якості проявили колись нинішні ветерани, щоб захистити Батьківщину. Ці якості я бажаю всім, хто пам’ятає, шанує і святкує цей Великий день! Нехай любов до Батьківщини ніколи не покидає вас, та буде вам вірною супутницею на все життя. З Днем Перемоги!

Автор: tanywecika


9 травня – свято з історією. Хай не зітруться з нашої пам’яті переможні дні сорок п’ятого. Нехай мир буде міцним, відносини між країнами добросусідськими, а між людьми панує взаєморозуміння. Нехай діти дізнаються про жахи війни лише по стертим часом хроніками. З Великим святом, яке відзначає вся країна!

Автор: Ольга Капітова


Вже давно відгриміли вибухи тієї великої війни, бійці повернулися додому, і мирне життя набрало обертів. Але до сих пір пам’ять турбують спогади – і від них нікуди не сховатися. Дорогі ветерани, з Днем Перемоги! Нехай мир, подарований вами, нові покоління гідно оцінять і висловлять всі можливі слова подяки за здійснений подвиг!

Автор: Ольга Теплякова


Свято Перемоги, привітати з яким бажаємо вас сьогодні, не загубиться серед запорошених томів історії. Дев’яте травня змушує знову замислюватися про мирне майбутнє прийдешніх поколінь. Навіть тінь війни нехай не затьмарить майбутнє ваше, або ваших близьких! А сни ваші нехай будуть радісні, як і навколишня безтурботна дійсність.

Автор: Ольга Капітова


День Перемоги – це мужність і сила, безмірна любов до своєї Батьківщини, до людей, які є поруч і просто результат бажання жити вільно в мирній країні … Сьогодні тільки наші ветерани можуть розповісти про ті бої-битвах. Нехай головною нагородою для них зараз стануть міцне здоров’я і турбота близьких людей!

Автор: Ольга Теплякова


Вітаю з Днем Перемоги! І нехай ніколи грізні хмари війни не закриють мирне небо над нашою головою. Нехай гримлять над нашими містами не вибухи, бомб і гуркіт гармат, а святкові салюти. Нехай сльози на очах будуть тільки від радості і сміху, а хлопчаки дізнаються про те, що таке війна лише за книжками і фільмами. Зі святом!

Автор: Марина Головко


Ти живеш в мирний вільний час і насолоджуєшся усіма принадами життя. Це спокій подарували тобі колись солдати Великої Вітчизняної Війни. І сьогодні, 9 травня, настало свято, присвячений їхній мужності, стійкості і величезного прагнення до перемоги … Нехай пам’ять зберігає подвиги цих героїв, а розум не дозволяє розпалювати багаття розбрату навіть в звичайних ситуаціях!

Автор: Ольга Теплякова


Поділитися в соцмережах