Поліграфія: які її переваги над іншими видами рекламної продукції
Вибране

Поліграфія: які її переваги над іншими видами рекламної продукції

Поліграфія: які її переваги над іншими видами рекламної продукції

Незважаючи на те, що цифрові та електронні засоби комунікації сьогодні стрімко розвиваються, на успішність будь-якої рекламної кампанії впливає наявність якісної поліграфії. Ефективно рекламувати бренд, торгову марку, товари покликана барвиста друкована продукція: каталог, брошури, візитки, журнали, флаєри. Сьогодні не можна уявити процвітаючу компанію без власного фірмового стилю. Розробка логотипу потребує певних дизайнерських знань та умінь, творчого підходу та технічних засобів. Поліграфія у Києві теж не стоїть на місці, а пропонує різні іміджеві поліграфічні послуги – https://sirio.com.ua/wide/pechat-na-pvkh/

У чому переваги рекламної поліграфії

Основна перевага, яку має поліграфія Києва, це її велика інформативність і доступна вартість. Компанія «Сіріо» виготовляє графічний та друкований матеріал високого класу із застосуванням сучасних технологій та комп’ютеризованого обладнання. Ви можете будь-яку іміджеву поліграфію замовити в нашій компанії – готовий продукт найкраще відображатиме фірмовий стиль вашої компанії. Календарі (настінні та настільні), брошури, буклети, подарункова друкована продукція – все це допоможе привернути увагу не лише ваших потенційних клієнтів та партнерів, а й вторинну аудиторію (їхні знайомі, бізнес-партнери, родичі).
У виготовленні поліграфії використовуються різні способи друку – https://sirio.com.ua/

Цифровий друк, який часто передбачає використання високопродуктивних принтерів. Цей метод відрізняє від інших висока оперативність виконання замовлень та фіксована вартість одиниці виробленої продукції. Якщо ви хочете персоналізувати свою друковану продукцію, то цей вид друку є найбільш підходящим.
Офсетний друк – найпоширеніший тип, який підходить виготовлення великих тиражів. Наприклад, до компанії часто звертаються із проханням виготовити презентаційну продукцію об’ємним тиражем. До речі, що вищий тираж, то вартість кожну одиницю друкованої продукції зменшується.

Широкоформатний друк – це різновид цифрового струминного друку. Дану технологію часто використовують для друку банерів, постерів, реклами на транспорті, стендів – https://sirio.com.ua/ofset/konverty/.

Існує безліч іншого друкарського обладнання, яке широко застосовується компанією “Сіріо” для виготовлення поліграфії. Всі деталі дизайну, вибору виду друку та інших нюансів обумовлюються окремо із замовником.