Вибране

Підвіска – мила прикраса на шию

Витончена підвіска – це чарівний штрих до образу, який може багато розповісти про свою власницю. Вишукана прикраса знаходиться в безпосередній близькості до серця. Можливо, саме тому, з кулоном так не хочеться розлучатися. Дотримуючись такої особливості підібрати свій «виріб» буває досить непросто.

Підвіска з білого золота з топазом і фіанітами Артикул 550079/02/1/6693

Стилісти Укрзолото рекомендують вибирати підвіску «душею і серцем» прислухаючись до своїх бажань. Тільки так можна придбати прикрасу, яка в подальшому стане надійним захисником і оберегом.

Особливості прикрас на шию

Підвіска – це відносно невелика прикраса, яку носять на шиї. Надягають коштовність на ланцюжок. Сучасні ювелірні майстри створюють справжні шедеври коштовностей:

  • Класичні, які вражають строгими формами, лаконічним дизайном. Такі вироби виглядають дуже елегантно і благородно.
  • Асиметричні, форми яких заворожують неординарністю. Оригінальні прикраси є втіленням фантазії майстра, його бажань і прагнень.
  • Флористичного напрямку, в дизайні яких використовуються квіти і гілки. Ця категорія підвісок дуже ніжна і чарівна.
  • Геометричні, що відрізняються строгими лініями і формами. Геометричні форми відносяться до універсальних прикрас і відмінно підходять під вечірнє вбрання і повсякденний образ.
  • З підтекстом – знаки зодіаку, букви, янголята, коронки, зірки. Такі аксесуари вибирають строго по індивідуальних переваг.

Крім стилю підвіски з благородних металів відрізняються розмірами і наявністю вставок. Для юних красунь рекомендується вибирати невеликі кулони, а леді постарше можуть дозволити собі носити більш розкішні прикраси. Вставка також є особливістю моделі. Ювеліри використовують різні прийоми для створення своїх шедеврів. Вибрати можна розсип каменів, ніжну інструкцію або віддати перевагу великого каменя. Особливо розкішно виглядають моделі з декількома підвісками.

Вишукана золота підвіска буде доречна в будь-якій ситуації. Прикраси носять вдень, доповнюючи їм ділові образи. Його надягають ввечері, підкреслюючи яскравість наряду.

Підвіска з білого золота з топазом Артикул 550072/02/1/5061

Серед розмаїття коштовностей, напевно, кожен знайде підвіску, яка буде відповідати його іміджу, смаком та уподобаннями. Стилісти Укрзолото радять не забувати і про правила ювелірного етикету, які рекомендують, як носити даний елемент дорогоцінного гардеробу. Довіряйте тільки проверіреним інтернет-магазинам, адже коштовності коштують дорого.