огорожі із секцій
Вибране

Панельні паркани для дому – як зробити вибір?

Хочете захистити власну територію секційною металевою огорожею, проте український ринок пропонує дуже багато варіантів від яких ви в розгубленості та не знаєте, що краще вибрати? Асортимент настільки широкий, що не можете прийняти остаточне рішення? Інформації в інтернеті безліч, але кожен виробник хвалить свій продукт? Хто допоможе розсортувати інформацію по поличках та визначитися з вибором?

Лідер на українському ринку компанія-виробник Сітка Захід допоможе з вирішенням питання огородження. Уже понад 15 років допомагає людям в Україні і в Західній Європі захистити майно засобом безпечного і якісного огородження ділянки за допомогою огорожі із секцій https://sitkazahid.com/landing/sekciyna-ogorozha. Представляє на вибір клієнтам паркан секційний 3Д чи 2Д секцій різновидів Еко, Стандарт, Дуос власного виробництва. Кожен різновид сертифікований, високоякісний, надійний, міцний, стійкий до агресивних зовнішніх чинників і естетично красивий. Але як вибрати кращу з кращих, відповідну бажаним параметрами і доцільності застосування?

Однозначної відповіді, яку огорожу краще встановити немає, адже потрібно враховувати бажаний функціонал, розрахувати бюджет, що виділяється на огорожу. Для того щоб вибрати потрібний тип, потрібно також подумати який рівень ударної витримки потрібен, врахувати переваги, визначитись з зовнішнім виглядом. Працівники компанії з радістю допоможуть уточнити деталі, побажання і купити сучасний паркан за помірною ціною.

3Д і 2Д паркан: який краще вибрати

Для того, щоб краще зрозуміти особливості найпопулярніших сучасних огорож – розглянемо основні відмінності. До найзатребуваніших позицій відносяться 3Д, 2Д паркан, які відрізняються такими характеристиками:

Секційна огорожа з металу
  • структура будови: має риф або виконаний в одній площині;
  • рівень міцності: відсутність або наявність додаткового горизонтального дроту для підвищеної міцності;
  • діаметр дроту: використовується вузький дріт або товстіший;
  • стандартний або максимальний рівень удароміцності;
  • використання різних типів кріплень: стандартного або з гумовою накладкою з підвищеною протиударністю;
  • легша чи важча вага через кількість використаних матеріалів;
  • вартість: дешевша або дорожча ціна;
  • сфера застосування: для огорожі приватних, комерційних територій або огорожі спортивних, дитячих майданчиків і промислових об’єктів.

При виборі секційної огорожі – довіртеся професіоналам своєї справи – досвідченим менеджерам Sitka Zahid, які точно знають, який паркан краще застосувати для різноманітних потреб, повідомлять про головні переваги і допоможуть вибрати кращий варіант.