Особливості дитячих ліжечок
Дім

Особливості дитячих ліжечок

Молоді батьки не маючи досвіду часто купують для свого малюка красиві речі, не цікавлячись безпекою матеріалів, практичністю виробу. Як правило, такий підхід до вибору меблів в дитячу кімнату закінчується одним: спальне місце не задовольняє батьків та саму дитину та швидко зношуються.

дитячі ліжка

Сучасні ліжка для дітей https://www.mebelok.com/uk-ua/lizhka/filter-20-4807/ поєднують в собі красоту та бездоганність. Головне, довіритись професійним майстрам та вибрати високоякісний предмет. Стилісти МебельОк рекомендують вибирати зручне та функціональне спальне місце, яке б задовольняло обидві сторони.

Критерії вибору

З народження і до 3-х років дитині потрібне ліжко, яке буде захищати малюка від падіння вночі. Новонародженому, як правило, обирають «люльку», а дитині більш старшого віку ліжко з бортиками.

Характеристики якісного ліжка для дитини:

  • Використання тільки безпечних матеріалів. Багато з батьків вважають, що для меблів найкраще підходить натуральне дерево. Це дійсно так, але, на жаль воно важке та дороге. Професійні стилісти рекомендують звернути увагу на сучасний матеріал МДФ, який відповідає стандартам на нормативам.
  • Застосування ергономічних форм. Під час розроблення форми спеціалісти враховують той факт, що маленькі діти дуже крутяться вночі. Для того, щоб їм було зручно ліжко виготовляють більш широким. Стандартним розміром спального місця для дошкільняти вважається 70х140 см.
  • Комфорт. Дитина росте уві сні, а тому ліжко повинне бути максимально зручним та не заважати природному розвитку. Спеціалісти радять підбирати не надто велике спальне місце, так як занадто багато простору не забезпечує зручність.
  • Надійність. Часто дитина використовує ліжко не тільки для сну, але й для активних ігор. Саме тому якісні ліжка для дітей витримують великі навантаження.

Дитина дошкільного віку і більш старші діти вже можуть брати участь у виборі меблів для власної кімнати. Враховувати думку маленького користувача варто обов’язково, але батьки повинні керуватися не тільки зовнішнім виглядом предмету, а й його характеристиками.

дитячі ліжка

Сучасні виробники створюють цікаві яскраві моделі з мультиплікаційними героями для дошкільнят, більш консервативний дизайн для школярів та класичний для підлітків. Звичайно, з роками уподобання дитини змінюється і те, що їй подобається сьогодні може уже не надихати завтра. Саме тому професійні стилісти Мebelok рекомендують підібрати ліжко в відповідності до віку та потреб дитини, навіть якщо його з часом необхідно буде змінити на нове.