Онлайн курси програмування Javascript для дітей
Вибране

Онлайн курси програмування Javascript для дітей

Переважна більшість сучасних дітей цікавляться інтернетом. Велику кількість часу вони проводять за переглядом мультфільмів та грають у комп’ютерні ігри. Щоб проведений за монітором час використати з максимальною користю, батьки намагаються знайти цікаві та корисні заняття. Раціональний вибір — IT-сфера, адже програмісти — це престижна та високооплачувана професія.  

За ствердженням фахівців, найдоступнішою мовою програмування для школярів є JavaScript. Вона застосовується для створення багатьох сервісів, дозволяє зі звичайних сторінок легко створювати повноцінні інтерактивні програми, програми, відеоігри.

Спеціальних знань та вмінь для використання продуктів JavaScript не потрібно. Дитина із захопленням може розфарбовувати елементи у різні кольори, створювати своїх персонажів та керувати ними. 

Популярність мови Javascript у світі та Україні

JS відкривається у всіх браузерах та операційних системах, на комп’ютерах будь-якого виробника, планшетах та мобільних пристроях. Саме тому вона є дуже популярною у світі та Україні. Існує ще декілька переваг.

  1. Не потрібно встановлювати на комп’ютер. Виконувати всі операції можна в тому браузері, де ви працюєте під час завантаження сторінки з кодом. Якщо створити програму або застосунок у JavaScript, їм зможе користуватися будь-яка інша людина.
  2. Простота та доступність вивчення. Дітям легше вчитися програмуванню ігор та застосунків на JavaScript. А перші успіхи надихають на нові досягнення.  
  3. Взаємодія з Microsoft Office та Open Office. Зазвичай для роботи з мовою програмування необхідне використання конкретного середовища. Для JS завантажувати середовище розробки не потрібно. Достатньо відкрити та відредагувати код у звичайних текстових редакторах: Microsoft Office чи Open Office.
  4. Високий рівень мови. Не потрібно прописувати команди на машинному коді, у JS вже є все необхідне. Це спрощує роботу програміста, зручно для початківців, але трохи обмежує спектр можливостей.

Швидкість для користувачів. Висока швидкість роботи JavaScript заснована на виконанні скрипта у браузері. Код не компілюється на стороні клієнта, як у інших мовах програмування, таким чином навантаження на сервер зменшується.

Онлайн курси програмування Javascript для дітей

Які вибрати курси Javascript для дітей: платні чи безкоштовні

При виборі курсів Javascript для дітей варто звернути увагу на наступні моменти.

  1. Коли розпочато курси. Якщо це невелика компанія, слід звернути увагу на вартість курсів – вона не повинна бути великою.
  2. Професіоналізм. Ознайомтеся з інформацію про засновників курсів та викладачів. На сайті компанії мають бути сертифікати та дипломи, які підтверджують рівень професіоналізму.
  3. Легальність. Дуже важливо звернути увагу на наявність реєстраційного свідоцтва. Реквізити документу мають бути розміщені на сайті, як й інші дані про компанії.

Безкоштовні курси частіш за все включають лише онлайн-уроки, без практичних завдань та їх перевірки. Дитині буде складно самостійно розібратися у програмуванні. Наприклад, можна ознайомитися за адресою – https://juniorit.ua/kursy-javascript-dlya-detey-new/

Перспективи для дитини після проходження курсів Javascript

JavaScript, як й вся сфера айті, не стоїть на місці. Постійно створюються нові версії із розширеними можливостями. Так, сьогодні розроблено нову бета-варіацію JavaScript 2.

  1. Навчання Javascript для дітей має гарні перспективи, бо це мова скриптів, ідеальна в умовах сучасної веб-розробки та гнучка в інших галузях програмування.
  2. Після навчання JavaScript дитина зможе створювати десктопні та мобільні застосунки, онлайн-ігри, вигадувати дизайн та програмувати.

Вивчення мови програмування у шкільному віці допоможе вдосконалити знання. Тим, хто бачить майбутнє у сфері високих технологій, відкриваються нові перспективи та цікаві проекти.