Обираємо кращий футбольний м’яч
Вибране

Обираємо кращий футбольний м’яч

Кожен хлопчик мріє стати відомим футболістом, якщо не на весь світ, то хоча б в межах вулиці, школи або міста. Тому купуйте якісні футбольні м’ячі для дітей, щоб вони мали можливість тренуватись та наближати свою мету. Експерти маркетплейсу IpopoKIDS розкажуть, як правильно вибрати аксесуар та на що звернути увагу.

Дитина, футбол, гра, удар, футболіст, м'яч

 Яким повинен бути футбольний м’яч для хлопців

 Звичайний футбольний м’яч складається із покришки, гумової камери та внутрішнього покриття. У виробництві використовують поліуретан або полівінілхлорид для виготовлення покришки, та латекс і бутил – для камери. В залежності від мети використання обирають м’яч з певних матеріалів. Але найголовнішим чинником є вік гравця. Ось від цього критерію і треба відштовхуватись, обираючи м’яч дитині.

 Футбольні м’ячі умовно слід віднести до таких категорій:

  • для дітей молодшого віку – від 3 до 5 років;
  • для початкових класів – від 6 до 8 років;
  • для дітей віком 8-12 років;
  • для підлітків.

Саме орієнтуючись на вік дитини обираємо розмір м’яча. Наприклад, хлопчикам до чотирьох років слід купляти м’ячі 2 розміру з вагою до 284 грамів, діткам до 8 років – 3-го розміру вагою до 340 грамів, а дітям до 12 років – 4-го розміру масою 369-425 грамів. Підлітки вже можуть грати професійним м’ячем п’ятого розміру.

Які футбольні м’ячі слід купувати дітям

В магазинах можна знайти футбольні м’ячі різного типу, але не слід обирати аксесуар по ціні або по зовнішньому вигляду. Для початку запитайте у продавця, до якого типу відноситься м’яч, а вони бувають:

  • професійними, які використовують для проведення матчів найвищого рівня;
  • матчевими, які дешевші за професійні, але за якістю повинні відповідати міжнародним нормам FIFA;
  • тренувальними, які зручні та дешевші за попередні типи, та використовуються для гри на жорстких непрофесійних поверхнях;
  • футзальні – для гри в приміщенні.

Для дитячої гри у футбол підійдуть тренувальні м’ячі, які майже не відрізняються від професійних якістю. Для відпрацювання певних рухів можна використовувати футзальні та невеличкі сувенірні м’ячі.

Обирайте аксесуари гарної якості вироблені із екологічно чистих матеріалів, щоб під час використання дитина не завдала шкоди власному здоров’ю. В каталозі інтернет-магазину IpopoKIDS ви знайдете цікавий асортимент дитячих футбольних м’ячів та можете обрати додаткові аксесуари – шоломи, захист на коліна та руки. Обирайте дітям найкраще.