стікери дивна планета
Lifestyle,  Цікаво

Як створити і де скачати нові стікери для Telegram

Стікер – це такий просунутий смайлик, або, правильніше, емодзі. Він допомагає зробити повідомлення в месенджері більш емоційними, а то і зовсім обходитися без тексту-часто досить просто підібрати правильний стікер. Неважливо, з ким і з якого приводу ви спілкуєтеся: стікери допоможуть висловити згоду, схвалення, привітатися або попрощатися з людиною, підморгнути йому або показати, що ви засмучені.

Стікери створюються не по одному, а в наборі, який називають стікерпаком. За кожним стікерпаком стоїть якийсь один розробник, який зібрав і підготував колекцію наклейок.

Як знайти нові стікери

Це не складно. Найпростіше перейти в  каталог стікерів і вбити в рядку пошуку ключове слово – ім’я персонажа, назва фільму, мем, тварина, місто і т. П. Щоб допомогти користувачам, адміністратори каталогу на видному місці розміщують тематичні стікери до найближчого свята – наприклад, до 14 лютого чи 8 березня. Зараз в каталозі понад дві тисячі наборів наклейок, і їх стає все більше. Популярні і останні додані виводяться в окремих блоках під основний ведучий на сторінці. Крім офіційного каталогу є багато інших сайтів, на яких можна безкоштовно скачати стікери на будь-яку тему.

Припустимо, один надіслав в повідомленні прикольний стікер. Як вам теж почати ним користуватися? Для цього потрібно завантажити весь стікерпак. Клацніть по стікери у вікні чату – на екрані з’явиться вікно з стікерпаком. Вам залишиться натиснути на кнопку з текстом «Додати стікери».

Або ось ще ситуація: у вас накопичилося стільки стікерпаков, що розібратися в них немає ніякої можливості. Вам допоможе пошук по стікери, який працює в Telegram. Для цього перейдіть на додавання стікерів і трохи перейдіть вікно – в самому верху з’явиться рядок пошуку. За замовчуванням в ній будуть з’являтися збіги з тими наклейками, які вже встановлені в додатку. Але можна піти далі і шукати взагалі серед всіх стікерів, доступних на платформі Telegram. Для цього в основному вікні налаштувань в режимі додавання стікера в пункті «Підказка по емодзі» виберіть «Будь-які стікери».

Найцікавіші стікери на тему кіно:

Колоритні герої телешоу «Гра престолів»

Лоскоче нерви наклейки для шанувальників Кінга і фільму «Воно»

Справжня розкрадачка гробниць Лара Крофт

Оптимістичний і нехитрий Форрест Гамп

Найвідоміший мандрівник у часі Доктор Хто

Том Харді і не тільки в  наклейках за мотивами «Божевільного Макса»

Непереможний Арнольд Шварценеггер

Летить на крилах ночі Бетмен

Користуватися чужими стікерами не так цікаво, як власними. Розповідаємо, як створити свій набір стікерів.

Навіщо вам потрібен власний набір стікерів

Але спочатку розберемося, навіщо це взагалі комусь потрібно. Ось три популярних сценарію використання стікерпаков.

Для фана . Власний набір наклейок – це круто і весело! Можна дуріти, відправляти секретні послання і просто отримувати задоволення від того, що в спілкуванні з друзями ви користуєтеся власноруч зробленими стікерами.

Для просування особистого бренду. Печете торти або в’яжете на замовлення? Можливо, багато подорожуєте або займаєтеся йогою? Тоді персональний стікерпак допоможе виділитися серед конкурентів. Головне – не зловживати наклейками в спілкуванні з однодумцями або клієнтами, а основні моменти все-таки промовляти, а точніше, набирати текст.

Для заробітку . Так-так, на цьому можна непогано заробити! Навчіться створювати цікаві і якісні стікери, і до вас потягнуться клієнти. Подібні пропозиції надходять як від приватних осіб, так і від великих брендів. Останні використовують фірмові стікерпакі, щоб завоювати популярність у молодіжної аудиторії.

Як створити стікерпак для Telegram

Це нескладно і доступно всім користувачам месенджера. Вам навіть не доведеться десь реєструватися або залишати особисті дані – досить мати встановлений на смартфоні Telegram. Йдемо по порядку, щоб нічого не упустити.

Єдиний стиль

Стікери в одному наборі повинні бути хоч трохи схожі один на одного. Якщо ви робите їх для себе, заради розваги, ніхто не заганяє вас в суворі рамки, але єдина стилістика все ж вітається. Постарайтеся, щоб у них були спільні елементи, колірне рішення і родинні персонажі (наприклад, актори одного фільму, спортсмени, тварини і т. П.). І, звичайно, придумайте унікальне назва майбутнього стікерпака.

«Правильні» емоції

Чи помічали, що у всіх стікерпаках наклейки висловлюють однакові емоції? Посмішка, смуток, вітання, побажання на добраніч, поцілунок, схвалення – всього два-три десятка емоцій, які підійдуть до змісту більшості листувань. Тут знову немає правил, але краще вивчити досвід інших користувачів, щоб створити стікерпак, яким буде зручно користуватися. Можна, але не обов’язково супроводжувати деякі малюнки написами російською або англійською мовою.

Як створити стікерпак для Telegram
Стікери Марс

Технічні вимоги

Всі картинки повинні бути збережені у форматі PNG. Він настільки популярний, що ви знайдете його в будь-якому графічному редакторі. А ще він підтримує прозорий фон, який вам теж знадобиться.

Розмір кожного зображення – 512 × 512 пікселів. Висота може бути трохи менше, а з шириною постарайтеся не експериментувати. Обов’язкова умова – біла обведення і тінь. Це допоможе стікери добре виглядати на будь-якому фоні, так як користувачі часто використовують альтернативні теми для Telegram.

Чим менше дрібних деталей на малюнку, тим краще виглядає стікер на екрані мобільного пристрою. А якщо ви малюєте самі, а не використовуєте готові картинки, ви ще й час заощадите!

Максимальна кількість стікерів в наборі – 120. Назва стікерпака – унікальне (не перетинається з іншими наборами) і не коротше чотирьох символів. Першим символом в назві обов’язково повинна бути буква.

Щоб не виникли проблеми з авторським правом, використання попередніх зображення, які поширюються вільно, або малюйте самі.

Інструменти для завантаження стікерпака

У Telegram є спеціальний бот – Stickers Bot . Він не тільки допомагає створювати стікери, але і збирає по ним статистику. Для спілкування з ботом знадобляться такі команди (насправді їх більше):

/ newpack  – створити новий набір стікерів;
/ addsticker  – додати стікер в набір;
/ editsticker  – редагувати емодзі;
/ publish  – опублікувати пак;
/ delsticker  – видалити стікер;
/ delpack  – видалити пак.

Завантаження стікерів через смартфон

Власникам iPhone для роботи знадобиться додаток Stickers for Telegram, яке доступне в App Store. Це простий і зрозумілий графічний редактор, в якому можна швидко і без спеціальних знань підготувати зображення для подальшої «упаковки» в стікерпак.

Найпростіший шлях – використовувати зображення, збережені в галереї вашого смартфона. Обов’язково вибирайте попередній перегляд – це допоможе оцінити, як буде виглядати стікер в готовому вигляді. Коли будете впевнені в результаті, натисніть «Add it to a pack» – після цього відкриється Telegram і Stickers Bot, про який говорилося вище.

За допомогою команди / newpack створіть новий стікерпак, введіть його назву на латиниці. Тепер відправляйте емодзі, який відповідає наклейці, а потім і її саму через команду / addsticker. Опублікуйте стікер, вибравши команду / publish.

До одного стікера можна прив’язати від одного до трьох емодзі.

В кінці бот запропонує ввести назву посилання, яка буде вести на скачування вашого стікерпака. Її теж необхідно надрукувати латиницею.

Якщо у вас Android-пристрій, можна використовувати будь-який зручний вам графічний редактор, а потім запустити бот Stickers Bot вручну. Подальші дії будуть такими ж, як для смартфонів Apple.

Як змінити вміст стікерпака

Уявіть, що один або кілька стікерів в наборі через час здалися вам невдалими або ви захотіли додати нові наклейки. Невже доведеться завантажувати набір заново? Зовсім ні. За допомогою команди / delsticker для бота Stickers Bot можна видалити з стікерпака ту наклейку, яка більше не потрібна. Для додавання нового стікера використовуйте команду / addsticker. Якщо ви все-таки хочете видалити набір цілком, виберіть команду / delpack. Що точно не можна зробити, так це змінити назву стікерпака.

Як зробити, щоб про ваші стікерах дізналися інші користувачі Telegram

За замовчуванням всі набори стікерів в Telegram публічні, тобто доступні всім користувачам без обмежень. Але після створення про них знаєте тільки ви. Як це виправити? Є мінімум два очевидних способи поділитися новим стікерпаком:

  • відправити стікер співрозмовнику і той зможе завантажити весь стікерпак;
  • відправити співрозмовнику посилання на стікерпак, згенероване ботом Stickers Bot.

Є неочевидні способи – наприклад, надрукувати стікери на папері або на футболках і чекати, поки вони стануть популярними офлайн завдяки друзям або клієнтам, а також використовувати їх в підпису при спілкуванні на форумі або в листах електронної пошти.

Поділитися в соцмережах