любят ли кошки хозяев
Цікаво

Чи люблять коти своїх господарів?

5
(1)

Чи правда, що тільки люди відчувають глибокі емоції, такі як любов? Що насправді відчувають кішки, коли вони муркочуть, б’ються рогами або згортаються біля нас?

 Нам кажуть, що тільки люди відчувають глибокі емоції, такі як любов. У тварин є тільки свої природні інстинкти. Кішка проявляє до вас прихильність, тому що вона потребує вас для їжі і укриття. Ви даєте своїй кішці те, що їй потрібно, і її інстинкт підказує їй, щоб вона подружилася з вами.

Ніхто не може «довести», що кішка відчуває любов так само, як і людина. Любов – це одна з тих речей, які просто неможливо довести.

Але що таке любов в будь-якому випадку? Почуття? Емоція? Ось деякі визначення Merriam-Webster Dictionary для любові:

  • сильна прихильність
  • відданість
  • Безкорислива, лояльна і доброзичлива турбота про інших.

Кішки, звичайно, виявляють прихильність – і не тільки коли їх годують. Якщо у кішки не було травмуючої історії з людьми, вона буде проявляти свого господаря любов у формі гри, погладжування або, котячої бесіди.

рудий кіт

У любові кішки більше схожі на людей, ніж на собак

Кішки роблять те, що їм подобається, і виявляють прихильність до своїх власників на їх власних умовах. Через це дехто каже, що кішки Неприв’язані, холодні і нелюбляча – як доказ, вони навіть не прийдуть, коли їх покличуть.

Чи формується у котів прихильність?

Кішки формують сильну прихильність до своїх власників. Існує багато відомих випадків, коли власник повинен був піти або померти, і у кота з’являлися ознаки занепокоєння. Відомо, що кішки сидять і нявкають у двері спальні господаря. Вони ховаються. Вони навіть відмовляються від їжі. У деяких абсолютно здорових кішок була така сильна прихильність, що вони просто вмирали після втрати свого власника, єдиною причиною, по-видимому, було розбите серце.

Але саме чудове свідчення того, що кішки люблять людей, – це безліч задокументованих випадків, коли кішки подорожували за сотні або тисячі миль по місцях, де вони ніколи не знаходили своїх власників.

Кіт

Чи є безкорислива лояльність і доброзичлива турбота про інших частиною життя кішки?

Лояльність і турбота це не про кішок. Це правда, що якщо ви скривдите кішку, вона втече. Вона не повернеться, щоб принижуватися і благати тебе любити її як собаки. У кішок є кордону, і вони можуть не пробачити. Але вони лояльні, про що свідчать довгі подорожі, які багато зробили, щоб повернутися додому.

Відомо, що кішки ризикують своїм життям заради своїх власників. Одна відома кішечка відбилася від отруйної змії і прийняла на себе укус, призначений для її власника. Ще один кіт вистрибнув з вікна одразу після того, як випав його господар. Ніхто не може знати, чи була це спроба врятувати господаря або померти разом з ним. (Кот був поранений, але вижив.)

кішечка

Кішки показують любов через розуміння

На менш драматичною ноті багато власників кішок кажуть, що їх кішка знає, коли вони засмучені, і втішають їх. Кішки навіть облизували сльози. Якби кішки дійсно дбали тільки про себе, вони б трималися подалі, поки власник не буде вже схильний догодити їй.

Хоча це ніколи не може бути доведено з наукової точки зору, ті, хто дає любов і відданість своїм кішкам, отримують те ж саме натомість. Іноді набагато, набагато більше.

товстий кіт

Ну а нам залишається тільки любити їх у відповідь і піклуватися, настільки, наскільки ми вміємо.

Наскільки публікація була корисна?

Натисніть, щоб оцінити

Середня оцінка 5 / 5. Кількість оцінок: 1

Оцінок поки немає. Поставте оцінку першим.

Шкодуємо, що ви поставили низьку оцінку!

Дозвольте нам стати краще!

Розкажіть, як нам стати краще?

Поділитися в соцмережах