Ламінування волосся в домашніх умовах
Beauty,  Цікаво

Ламінування волосся в домашніх умовах

Здорове і гарне волосся гордість будь-якої жінки. Так, представниці слабкої статі завжди шукають нові засоби по догляду за локонами. Останнім часом салони пропонують своїм клієнткам ламінування. Ця процедура робить пасма гладкими і повертає їм природний блиск. Засоби для ламінування можна приготувати і вдома, оскільки в цьому немає нічого складного.

Засоби для ламінування волосся в домашніх умовах

Переваги домашнього ламінування волосся
Під час даної процедури виходить спеціальний склад, який обволікає волосся, покращуючи їх стан. Він захищає локони від впливу ультрафіолету і різкого перепаду температур. Також інші плюси ламінування волосся вдома:

  • структура волосся ущільнюється, воно випрямляється і не електризується;
  • локони стають густішими, а зачіска набуває додатковий обсяг;
  • вирішується проблема посічених кінчиків, які відновлюються;
  • довгий час зберігається колір, якщо волосся до цього були пофарбовані;
  • процедура безпечна, її можуть проводити навіть вагітні жінки;
  • домашнє ламінування заощадить час і кошти.

Перед початком процесу протестуйте готовий склад на шкірі, так як може виникнути алергія, а потім на прядки волосся. Друге необхідно, щоб переконатися в ефективності засобу, який іноді робить жирними локони або пересушує кінчики.

Засоби для ламінування волосся: рекомендації

Як приготувати засіб для ламінування волосся?
Найдоступнішим продуктом, за допомогою якого проводять домашнє ламінування, вважається желатин, адже він продається в будь-якому продуктовому магазині. Дана процедура займе не більше години, якщо дотримуватися рекомендацій з приготування складу.

1. Розкрийте упаковку желатину і розведіть засіб, використовуючи теплу воду, в пропорціях 1: 3. Залиште його набухати, а поки вимийте голову.

2. Загуснув желатин розтопіть на водяній бані, щоб він став рідким, а за своєю консистенцією був схожий на гель.

3. Тепер додайте до нього 2-3 ст. л. будь-маски або бальзаму для волосся. Перемішайте масу до однорідного стану.

4. Нанесіть суміш на голову, розподіляючи її по всій довжині пасом. Укутайте їх плівкою, а потім рушником для збереження тепла.

5. Зачекайте годину і ретельно змийте склад з волосся проточною водою.

Бажаний ефект з’явиться, коли процедура буде зроблена не менше 3 разів. Таким чином, все це можна здійснювати вдома, не витрачаючи гроші на салонне ламінування. Якими засобами ще користуються під час приготування суміші? В даному випадку добре себе зарекомендували кокосове масло, шишки хмелю, настій з льону та ін.

Олена талановитий контент-райтер, яка створює надихаючий та інформативний контент для веб-сайту Keep-Inspired. Її творчість охоплює різноманітні теми, зокрема харчування, дозвілля, привітання та інші аспекти повсякденного життя. Завдяки своєму варіативному підходу до тематик та унікальному стилю письма, Олена створює контент, який не лише надихає, але й збагачує читачів цікавою та корисною інформацією.

Поділитися в соцмережах