7 корисних побутових звичок, які допоможуть заощадити
Lifestyle,  Цікаво

7 корисних побутових звичок, які допоможуть заощадити

Зараз саме час їх прокачати — кажуть, щоб сформувалася стійка звичка, потрібен 21 день. 

Звичка 1: Тканинні сумки замість пластика

Звичка 1: Тканинні сумки замість пластика

Беріть в магазин багаторазові тканинні шопери. Можна купити не просто авоську (до речі, вони зараз на піку моди ), а стильний аксесуар, який не займає багато місця і позбавить від скупчення пакетів будинку. Багато магазинів пропонують текстильні невагомі пакети для зважування, в них же можна упакувати продукти, поки несете їх додому.

Звичка 2: правильне зберігання продуктів

Для овочів, фруктів, вершкового масла і сиру краще використовувати не плівку, а пергамент або крафтпакети. Матеріал вбирає зайву вологу і забезпечує вентиляцію, зберігаючи свіжість. Скляні контейнери допоможуть не забути, що саме лежить в холодильнику.

Звичка 3: Складний посуд замість одноразового

Силіконові стаканчики і тарілки займають мало місця і мало важать, їх зручно брати з собою в дорогу або на дачу. Також у багатьох кав’ярнях можна наливати напій в свій стаканчик, а не користуватися паперовим.

Звичка 4: вимикати воду

Звичка 4: вимикати воду

За хвилину з крана витікає близько 9 літрів води, а з душу приблизно 20. Щоб скоротити витрати, рекомендується використовувати воду тільки для змивання. Найбільший витрата води — на кухні. Тому посудомийну машину краще завантажувати повністю, а якщо миєте тарілки в раковині, використовуйте її як тазик, а потім сполосніть посуд. Можна встановити водозберігаючі насадки, які під великим тиском розприскують тонкі струмені, через що здається, що води багато.

Звичка 5: силіконові губи для миття посуду

Вони служать набагато довше, ніж ті, що зроблені з целюлози. Їх можна мити, а це значить, що на речі не будуть накопичуватися бактерії і мікроби. По можливості також можна перейти на натуральні миючі засоби. Звичайно, деякі забруднення може видалити тільки хімія, але гірчиця і сіль цілком підходять для миття посуду.

Звичка 6: ремонтуємо речі

Тріснуті джинси можна заштопати, а улюбленим туфлям, які втратили колишній лиск, додадуть охайний вигляд в ательє. Намагайтеся купувати тільки якісні речі. Так, вони коштують дорожче, але і служать довше, тому в підсумку ви навіть заощадите.

Звичка 7: Складаємо списки продуктів

Це може натренувати відмову від спонтанних придбань. Не купуйте багато швидкопсувних продуктів, беріть тільки те, що вам точно стане в нагоді. Те ж саме і з речами.

Поділитися в соцмережах