Камні-талісмани для знаку зодіаку Рак: що подарувати
Lifestyle

Камні-талісмани для знаку зодіаку Рак: що подарувати

Раки – відомі консерватори, але це не означає, що вони не люблять прикраси. Вибір зодіакальні представники часто роблять на користь простих, вишуканих речей. Такими мають бути і прикраси для жінки чи чоловіка Раку. Якщо шукаєте щось цікаве для себе, на подарунок, зверніть увагу на ідеї, представлені у огляді. Також про талісмани для знаку зодіака Рак можна почитати за посиланням https://gold.ua/jewellery-articles/dragocennosti-dlya-rakov/. Широкий вибір прикрас та натуральних каменів представлено в інтернет-магазині Gold.ua. Обирайте будь-який виріб з доставкою по Україні. Якість гарантована.

Що люблять Раки

Ракам точно сподобаються такі подарунки:

  • символи самого зодіаку;
  • знаки стихії (перлина, хвиля, тощо);
  • знаки планети (лотос чи півмісяць);
  • амулети у формі серця;
  • неяскраві, матові ювелірні вироби;
  • антикваріат;
  • рішення під старовину (можна просто стилізації).

Амулети можуть мати вигляд кулону чи браслету, підвіски – тут обмежень немає.

Топ кращих каменів для Рака

Камені-талісмани не просто красиві – вони підкреслюють зовнішність власника, дарують багатство та успіх. Головне обрати правильний варіант та налагодити з ним стосунки. Адже амулет працює тільки тоді, коли його було правильно вибрано.

Ракам підійдуть прозорі чи майже прозорі камінці глибокого зеленого, блакитно-синього кольору. Такі варіанти символізують воду. Мінерали перламутрового відтінку також будуть до нагоди. Якщо шукали талісман для себе чи на подарунок, зверніть увагу на наступні рекомендації.

Лунний камінь

Його ще називають адуляром. Мінерал є відомим оберігом представників водної стихії. Від дуже красиво переливається, зберігає емоції та просто красиво виглядає. Ракам лунний камінь допомагає виражати почуття, може стати ефективним талісманом. Якщо постійно відчуваєте напругу та роздратованість, спробуйте. Найкраща оправа – срібло.

Перли

Перли являють собою продукт життєдіяльності молюсків. Вони дуже красиві, витончені. Матові переливи заворожують і дуже сподобаються Ракам-естетам. Перлина підкреслить чарівність жінки, буде зберігати красу. Перламутрові намистинки також дають захист у сімейному житті. Вони покращують стосунки між людьми, захищають володаря від пліток та наклепів, зміцнюють сімейні стосунки. Подружжю можна носити перли для вірності.

Смарагд

Камінь насиченого зеленого кольору, символ водної стихії. Його зелень нагадує про морські глибини, дарує мудрість та спокій. Смарагд – талісман дружин та матусь. Він допомагає контролювати емоції, уникати конфліктів. Краще за все носити амулет и вигляді кільця. Кажуть, що смарагд приносить успіх у фінансах – можете спробувати.

Котяче око

Недорогий и дійсно сильний талісман. Він допоможе Раку побачити позитивні зміни навколо себе, подарує впевненість у власних силах. Котяче око буде у нагоді тим представникам знаку, у яких є труднощі з налагодженням стосунків.

Онікс

Це талісман лідерів та переможців. З ним у вас не лишиться шансів програти. Виглядає мінерал дуже красиво, помітно покращує фінансову ситуацію свого володаря. Онікс підходить жінкам та чоловікам. Єдиний момент – його не рекомендовано носити спортсменам.

Шукаєте камінь для себе? Прислухайтесь до інтуїції.