джинсы 2020
Lifestyle,  Мода,  Цікаво

Які джинси вибрати в 2020 році?

5
(1)

Покази мод весна-літо 20 були сповнені захоплюючих тенденцій, які ми з нетерпінням чекали цього року. (Різнокольорова шкіра! Шорти-бермуди! Жилетки !.) Але ми особливо стежили за джинсовими речами. 

Кожен день на показі мод була присутня велика кількість товарів повсякденного попиту – кожен великий дизайнер від Givenchy до Gucci і Celine демонстрував настільки улюблену тканину різними освежающими способами, включаючи укорочені брюки-кюлоти, вантажні джинси і кльош 70-х років. (Так, вони повернулися!) Прокрутіть нижче, ми розповімо про деякі наймодніших тенденціях джинсів, які ми можемо очікувати побачити у всіх наших улюблених роздрібних магазинах і неминуче в наших шафах в цьому році.

Вінтажний денім

На показі мод весна-літо 2020 особлива увага приділялася вінтажній джинсовій тканині. Джинси випромінювали жваву, живу атмосферу. Причому, чим вінтажніше вони виглядають, тим краще.

Кльош

Розкльошені джинси повернулися. Завдяки таким дизайнерам, як Celine, Marc Jacobs і Gucci, подовжений, розкльошені джинсовий силует стане модним в цьому році. Вибирайте пару з високою талією або затягнуту в талію з вузьким поясом.

Рвані джинси

Любите ви їх або ненавидите, немає ніяких сумнівів в тому, що рвані і потерті джинси будуть в центрі уваги в 2020 році. Збалансуйте повсякденний вільний спосіб зі складною витонченою блузкою з високим вирізом або піджаком.

Короткі джинси cropped

Вузькі джинси з високою талією

Джинси зі швами спереду

Наскільки публікація була корисна?

Натисніть, щоб оцінити

Середня оцінка 5 / 5. Кількість оцінок: 1

Оцінок поки немає. Поставте оцінку першим.

Шкодуємо, що ви поставили низьку оцінку!

Дозвольте нам стати краще!

Розкажіть, як нам стати краще?

Поділитися в соцмережах