Як приготувати яйця пашот?
Рецепти,  Сніданки

Як приготувати яйця пашот?

Яйця-пашот є смачним доповненням до багатьох страв. Не бійтеся спробувати їх приготувати, якщо ви ще цього не робили або у вас не вийшло в минулому. Дотримуйтесь цих вказівок для ідеального яйця пашот і результат не змусить себе чекати!

Що є кращим способом приготування яєць-пашот?

Є два популярних методу для приготування яєць.

  • Метод Воронка:   Цей метод найкраще підходить для приготування 1-2 яєць за раз. У цьому методі вареного яйця ви використовуєте каструлю з злегка киплячою водою і розмішуйте воду, щоб створити вир. Рух виру допоможе акуратно обернути яєчні білки навколо жовтка.
  • Метод в сковороді: Цей метод найкраще підходить для приготування великої кількості варених яєць за раз. У цьому методі вареного яйця ви використовуєте 12-дюймову сковороду, заповнену всього лише наполовину киплячою водою. За допомогою цього методу ви можете з комфортом приготувати до 6 яєць за раз. 

Чи потрібно використовувати оцет для приготування яєць пашот?

Оцет часто додають в воду при приготуванні яєць-пашот. Від 1 до 2 чайних ложок – це все, що вам потрібно додати, але це необов’язково. Додавання оцту в киплячу воду допомагає зберегти яєчні білки разом, але додає тонкий запах готовому яйцю-пашот. Вихровий рух, яке використовує метод виру, також допомагає білку яйця м’яко обернути жовток і перешкоджати тому, щоб білки стали тягучими.

Яйця-пашот підготовка:

  1. Використовуйте свіжі яйця – це має велике значення і допоможе білкам досягти бажаної консистенції.
  2. Чи не переварюйте яйця. Обов’язково використовуйте таймер і відразу ж видаляйте яйця з гарячої води, коли таймер вимикається.
  3. Завжди розбивайте яйця в маленьких окремих стравах заздалегідь – це гарантує, що жовток НЕ розтечеться.
  4. Не використовуйте киплячу воду – тримайте її на повільному вогні, щоб отримати ніжну текстуру вареного яйця.

Нам  знадобиться:
свіже куряче яйце
вода 1 л
оцет 1 ст. л.

Після – акуратно дістаньте яйце шумівкою з води і покладіть на серветку, щоб вона ввібрала зайву водую.

Смачного!

Читайте також – рецепт приготування смачного сніданку Яйця Бенедикт

Поділитися в соцмережах