Кабінет у сицилійському дизайні
Вибране

Кабінет у сицилійському дизайні

Хочете отримувати задоволення від роботи, бути в гармонії з собою і зовнішнім світом, продемонструвати оточенню бездоганність смаку, ділову хватку? Тоді почніть із правильного оформлення кабінету! Сицилійський дизайн є поєднанням елементів середземноморського та арабського стилів, що створює унікальну затишну та цікаву атмосферу в робочому просторі. Часом досить просте оздоблення, звичні матеріали і недороге комп’ютерне крісло можуть створити шедевр у кабінеті, якщо орієнтуватися на ключові моменти напряму, розглянемо їх.

Оздоблення з італійським шармом

Воно має поєднувати в собі традиційні елементи сицилійського стилю і сучасні технології.

  • Стіни можна покрити керамічною плиткою з яскравими візерунками або рельєфними елементами. Також актуальне використання декоративного тинькування, тонкошарової шпаклівки, аби створити текстурний ефект на стіні. З огляду на те, що дизайн не охоплює певний клас та часовий період, дизайнери полюбляють створювати одночасно розкішні апартаменти та ефект печери за допомогою каменю.
  • Підлога в основному має бути з натуральних матеріалів, таких як мармур, теракота, керамічна плитка із візерунками.
  • Стеля – гладенька й біла, з простими лініями, без прикрас.
  • Двері – краще з натурального дерева, матимуть добрий вигляд із різьбленням.

Меблювання

Традиційні дерев’яні меблі – ще одна характерна ознака сицилійського стилю. Виберіть ті, котрі матимуть різьблені візерунки та деталі, щоб створити елегантний та унікальний вигляд. Центральну композицію в просторі, звісно, відіграє робоче місце. Тому його обставляємо недорогим комп’ютерним кріслом з обтічними елементами, натуральною тканиною або шкіряною оббивкою, набором необхідних налаштувань. У комплект до стільця беремо стіл із темної деревини з виразними елементами.

Решта меблювання має також відповідати сицилійському напрямку. Полиці можна підібрати в тому ж стилі, що й стіл для письма, щоб створити єдиний інтер’єр. Вони повинні мати відкритий вигляд аби книги, документи та інші предмети були легко доступні. Шафи також краще із природного матеріалу с фактурними фасадами. Використовуйте системи зберігання з відкритими полицями для декоративних елементів, значущих речей.

Сицилійська кольорова гама

Для оформлення кабінету в характерному італійському дизайні рекомендується використовувати яскраві кольори та насичені відтінки. Це одна з ключових особливостей сицилійського стилю. Виберіть як основний фон для кабінету виразну колористику, наприклад, помаранчевий, жовтий, червоний, зелений або блакитний.

Сицилійський декор

Він у кабінеті важливий. Для цього використовується безліч декоративних елементів, наприклад, керамічні фігури, сувеніри. Картини з пейзажами Сицилії та іншими місцевими мотивами цікаво використати для прикраси стін. Замість стельового декору додайте підвісні люстри зі скляними або керамічними плафонами, витіюватими елементами. Зверніть увагу на такі матеріали: кований метал, дерево, бронзу, муранське скло, кераміку.