Ідеї ​​для фотосесії
Lifestyle

Ідеї ​​для фотосесії

У цій статті ми підібрали прості і незвичайні ідеї для фотосесії вдома або ви можете використовувати ці ідеї для фотосесії де завгодно – в студії або на вулиці.

Автопортрети – дивовижний спосіб експериментувати з різними техніками фотографії. Вам навіть не потрібна модель! Круті автопортрети також можуть збагатити ваше портфоліо в соц.сетях і оживити вашу сторінку в Instagram, дозволяючи відвідувачам побачити, хто стоїть за цими чудовими знімками.

Чи готові почати фотосесію? Ось кілька творчих автопортретів, які ви можете спробувати.

1. Працюйте з силуетом

Фотографування силуету може зробити автопортрет з драматичним почуттям. Все, що вам потрібно, це яскраве джерело світла на задньому плані.

ідеї фото силует

2. Зробіть екстремально великий план

Іноді те, що ви залишаєте поза кадром, може бути настільки ж важливим, як і те, що ви залишаєте. Один із способів створити творчий автопортрет – це розглянути конкретну рису обличчя. Наприклад, зосередитися тільки на очах або рота. Залишивши частину обличчя за рамкою, очі глядача будуть звернені до вашого фокусу все швидше.

3. Фотографуйте свої руки

Автопортрет не завжди повинен включати особа. Один рада з автопортрету – спробувати знімати тільки кінцівки або інші частини тіла.

Фотографування ваших рук – це відмінний варіант. Наші руки унікальні, так як вони можуть розповісти цілу історію про життя людини через його мозолі, зморшки і шрами. Те, що ви робите своїми руками, залежить від вас, будь то захоплення об’єкта, утримання чужої руки або просто позування. 

По темі – Що таке маски в Instagram і як їх використовувати

4. Створіть ефект м’якого фокусу з використанням побутових матеріалів

Існує безліч фільтрів для об’єктива, які допоможуть вам створити творчий автопортрет. Але якщо ви хочете повеселитися, ви можете створити аналогічні ефекти з м’якою фокусуванням об’єктива, використовуючи побутові матеріали. Одним з методів є накладення прозорого пластика на об’єктив і закріплення його гумкою, а потім нанесення вазеліну на пластик біля країв об’єктива. 

5. Зробіть диптих або триптих

Ще одна портретна ідея: просто зроби їх більше! Диптихи і триптихи складаються з двох і трьох зображень відповідно. Комбінуючи зображення пліч-о-пліч, ви можете розповісти історію своїми автопортретами. Ви можете знімати себе під різними кутами, змінювати освітлення, збільшувати різні частини обличчя або просто знімати різні вирази обличчя. Якщо ви знімаєте в режимі серійної зйомки під час виконання якої-небудь дії, ви можете демонструвати різні моменти цієї події.

По темі – Приложения для Instagram и Insta-stories

6. Виберіть колірну схему

Вибір певного кольору (або декількох схожих відтінків) для домінування на знімку може привести до крутого автопортрету. Використання узгодженої колірної схеми може створити відчуття гармонії між різними елементами вашого портрета. Це також просто  здорово  виглядає – ось чому ця техніка часто використовується фотографами моди.

Отже, хтось сказав вам, що синій це ваш колір? Спробуйте надіти що-небудь блакитне і позувати на синьому тлі, такому як небо або фон фотографії. У тебе є пронизливі зелені очі? Спробуйте зняти крупний план з зеленим фоном.

Цією ідеєю відмінно користується Біллі Ейліш.

7. Знімайте в чорно-білому

У кращих портретних фотографів чорно-білі фотографії користуються популярністю з великим ефектом. Зйомка в чорно-білому режимі може створити відчуття вневременности ваших портретів.

Видалення кольору з вашого зображення робить акцент на контрасті. Таким чином, ви хочете звернути особливу увагу на відблиски і тіні на вашому знімку. Один рада з автопортрету? Грати з контрастом в пост-продакшн. Злегка збільшуючи контраст, можна зробити одноманітну чорно-білу фотографію і зробити її більш привабливою.

Чорно-біла фотографія також привертає увагу до різних текстур вашого зображення. Зйомка на тлі з грубою текстурою, такий як бетонна стіна, – це одна з ідей портретної фотографії.

8. Використовуйте цікаві тіні

Відсутність світла – це ще один інструмент, який ви можете використовувати для створення крутих портретів. Добре розташована тінь може зробити ваші портрети більш драматичними. Якщо тінь приховує частину вашого обличчя, це створює відчуття містики.

Також спробуйте знімати в областях з яскравим світлом, який буде відкидати на вас візерунки тіней, наприклад, поруч з жалюзі або під пальмами.

9. Фото з відображенням

В наші дні нудні Селфі з дзеркалами для ванних кімнат стали всюдисущими, але не впадайте у відчай: є ще безліч креативних портретів, які можна зробити за допомогою дзеркала. Наприклад, спробуйте використовувати маленьке ручне дзеркало, що утримується на відстані витягнутої руки, щоб відобразити цікавий знімок себе в відображенні, залишаючи місце для деяких деталей на задньому плані. Багато портретні фотографи також використовували розбиті дзеркала, щоб домогтися більшого ефекту.

Слідкуйте за іншими відбивають світло, які можуть створити цікаві автопортрети, будь то вікно, металева поверхня або калюжа води. 

Кілька заключних порад

  • Об’єднайте деякі з цих ідей, щоб створити дійсно захоплюючі автопортрети.
  • Використовуйте довгий таймер і режим серійної зйомки, щоб вам не доводилося вриватися в кадр. Плюс у вас буде кілька знімків на вибір.
  • Завжди майте на увазі всі основні правила фотографічної композиції (наприклад, правило третин, провідних ліній і т. Д.); вони можуть бути застосовані і до автопортретам!

Коли ви будете готові продемонструвати всі прекрасні знімки, створені вами за допомогою цих методів, не забудьте включити їх в свій портфель портретних фотографій в Інтернеті.