Lifestyle

Стильні подарунки з українською душею від Gifty для ваших близьких

Чому подарунки від Gifty – краще, що ви можете подарувати своїм близьким

Подарунки – це одна з мов любові. У такий спосіб ми даємо зрозуміти нашим близьким людям, наскільки вони важливі для нас, як високо ми цінуємо їхню присутність у нашому житті і як ми хочемо принести їм позитивні емоції. Це мова турботи, коли ми ретельно обираємо те, що сподобається, буде корисним, або закриє якусь потребу людини. Це мова душевного тепла, коли ми хвилюємося – сподобається чи ні? А потім полегшено видихаємо, коли бачимо щиру радість в очах людини – вдалося догодити! І це тепло вона відчуває кожен раз, коли користується річчю, яку ми дбайливо обирали для неї. Втім, це не обов’язково має бути річ. Наприклад, сертифікат на вивчення іноземної мови це більше, ніж просто подарунок – це відкрите вікно нових кар’єрних та соціальних можливостей, які можуть змінити життя людини. Взагалі, подарункові сертифікати часто несправедливо знецінюються як подарунки без душі, але у шаленому вирі сучасного світу це прекрасна можливість порадувати людину, не витрачаючи час, якого може не бути, на пошук речі, яка може не сподобатися прискіпливій людині. Інколи найкращий прояв турботи – надати людині свободу вибору.

Якщо місце вашого проживання – Київ, купити оригінальний подарунок простіше всього – варто просто завітати за адресою вул. Костельна, 4 у шоурум українського магазину Gifty. Там можна знайти приємні та корисні речі з дизайнами кращих українських ілюстраторів і своїми очима побачити їхню бездоганну якість. Але якщо ви проживаєте у іншому місці або навіть країні, це не проблема – Gifty відправляє подарунки по Україні і всьому світові. Більш того, якщо ви оберете подарунковий сертифікат, його можна подарувати у цифровій формі. Але що ж це за такі подарунки такі і чому вони варті вашої уваги? Є декілька причин, з яких сувеніри від Gifty є безпрограшним варіантом для презенту для кого завгодно.

Джерело: gifty.in.ua

Патріотизм без байрактарщини

Зараз, у зв’язку з подіями, що відбуваються у нашій країні, патріотична тематика вирвалася у топ популярності, і багато бізнесів відверто цим спекулюють. Таким чином сама ідея патріотизму знецінюється і починає асоціюватися з несмаком та дешевим конвеєрним виробництвом. Подарунки Gifty створені українськими майстрами з любов’ю та повагою до нашої автентичної культури. Вони поєднують народні мотиви з останніми трендами дизайну, продовжуючи їх у сучасному прочитанні. Виконані з бездоганним смаком, ці сувеніри привертати до себе увагу і даруватимуть естетичну насолоду і їх власникам, і всьому оточенню.

Якість матеріалів та роботи

Якщо ви обираєте подарунки від Gifty, можна не хвилюватися про те, що тканина на шопері сяде, малюнок на чашці змиється, а чохол для телефону швидко пожовтіє. Усі товари робляться на совість, з якісних матеріалів та згідно з високими стандартами виробництва. Над малюнками з любов’ю працюють кращі ілюстратори України, тому даруючи, здавалося б, дрібничку, яка може вважатися розхідним матеріалом, насправді ви здивуєтеся, як довго вона прослужить вашій близькій людині.

Унікальні малюнки та дизайни

Подарунки від Gifty мають не лише естетичну, а ще й культурну цінність – адже це лімітовані серії робіт художників, створені з великою любов’ю та повагою до нашої культурної спадщини. В дизайнах подарунків від Gifty присутні як традиційні мотиви, так і маркери сучасної української культури, такі, як творчість Леся Подерв’янського та Наді Кушнір. Вони демонструють самобутність та величезну життєву силу нашого народу, символи якої ваша близька людина носитиме з собою з великою гордістю.