Geekbench: як працює сервіс та чому йому довіряють
Цікаво

Geekbench: як працює сервіс та чому йому довіряють

5
(1)

Телефон Samsung Galaxy S22 Ultra на Snapdragon 8 Gen1 протестували у Geekbench. Смартфон набрав 1219 балів. Це майже вдвічі більше, ніж модифікації на Exynos 2200. Продуктивність кожної нової моделі перевіряється в бенчмарку. Подивимося, як працює сервіс та наскільки можна йому довіряти.

Принципи функціонування

Щоб визначити якість пристрою та порівняти з аналогічними, виконується тестування. Для цього використовують бенчмарки із різними принципами перевірки. Geekbench – крос-платформне програмне забезпечення, що користується великим попитом серед інженерів та розробників. Воно дозволяє перевірити потужність процесора та відеокарти.

Окремо тестується одноядерна та багатоядерна потужність під навантаженнями з використанням повсякденних сценаріїв:

 • стиснення тексту;
 • обробка зображень;
 • рендер PDF;
 • робота з веб-сторінками;
 • машинне навчання;
 • HDR;
 • швидкість копіювання;
 • алгоритми розпізнавання мови та особи.

Фото 2

Отриманий аналіз продуктивності відбиває робочий процес, з яким зіткнеться користувач смартфона.

Оновлення Geekbench

Була випущена 5-та версія, що підтримує 64-розрядні ОС. Визначення CPU, GPU функціонує в такий спосіб, щоб реалістично показати недоробки, що виявляються під навантаженнями, з якими стикатиметься телефон. Застосування останніх розробок, включаючи машинне навчання, комп’ютерну фотографію та доповнену реальність, робить результати природнішими та точнішими. Підтримка 32-розрядних систем відсутня. З’явилася можливість проводити тестування за більших обсягів інформації. Час обробки даних у своїй збільшується.

У тесті CPU нова версія бенчмарку враховує вплив продуктивності та пам’яті на оцінку. Функціонал розширено завдяки новим багатопотоковим тестам. Це необхідно, щоб аналізувати продуктивність під час роботи з програмами в аналогічному форматі. Функція багатопотокових перевірок дозволяє займатися однією проблемою спільно, а чи не окремо. Це новаторський підхід. Завдяки практичному підходу програма демонструє продуктивність програм з кількома потоками.

Під час тестування GPU є підтримка:

 • OpenCL;
 • Vulkan;
 • Metal;
 • CUDA.

На особливу увагу заслуговує Vulkan – графічний та обчислювальний API з використанням нових технологій. Включено програми перевірки, що моделюють алгоритми збільшення швидкодії графічного процесора. Це означає, що показники 4-го та 5-го поколінь відрізнятимуться і порівнювати їх не варто. Модель обробки інформації виходить з різних технологіях.

Переваги сервісу

Алгоритми розроблено, щоб аналізувати функціонал. Тому на різних пристроях результати можуть відрізнятись. Розробники прагнули до того, щоб забезпечити гаджет не максимальним, а робочим навантаженням. З нею користувач зустрічатиметься у повсякденному житті.

Деякі функції виявляються незатребуваними, та його оцінка несе особливої ​​користі. Сюди належить, наприклад, рендер PDF. Файли цього формату відкриваються рідко. Цінності тест не представляє, але дає користувачеві загальне уявлення про продуктивність.

З додатком Geekbench рахуються виробники. Зважаючи на оцінку конкретного девайсу, ви можете зробити покупку на Comfy.ua, де представлено багато смартфонів від провідних виробників.

Наскільки публікація була корисна?

Натисніть, щоб оцінити

Середня оцінка 5 / 5. Кількість оцінок: 1

Оцінок поки немає. Поставте оцінку першим.

Шкодуємо, що ви поставили низьку оцінку!

Дозвольте нам стати краще!

Розкажіть, як нам стати краще?

Поділитися в соцмережах