Geekbench: як працює сервіс та чому йому довіряють
Вибране

Geekbench: як працює сервіс та чому йому довіряють

Телефон Samsung Galaxy S22 Ultra на Snapdragon 8 Gen1 протестували у Geekbench. Смартфон набрав 1219 балів. Це майже вдвічі більше, ніж модифікації на Exynos 2200. Продуктивність кожної нової моделі перевіряється в бенчмарку. Подивимося, як працює сервіс та наскільки можна йому довіряти.

Принципи функціонування

Щоб визначити якість пристрою та порівняти з аналогічними, виконується тестування. Для цього використовують бенчмарки із різними принципами перевірки. Geekbench – крос-платформне програмне забезпечення, що користується великим попитом серед інженерів та розробників. Воно дозволяє перевірити потужність процесора та відеокарти.

Окремо тестується одноядерна та багатоядерна потужність під навантаженнями з використанням повсякденних сценаріїв:

 • стиснення тексту;
 • обробка зображень;
 • рендер PDF;
 • робота з веб-сторінками;
 • машинне навчання;
 • HDR;
 • швидкість копіювання;
 • алгоритми розпізнавання мови та особи.

Отриманий аналіз продуктивності відбиває робочий процес, з яким зіткнеться користувач смартфона https://comfy.ua/smartfon/.

Оновлення Geekbench

Була випущена 5-та версія, що підтримує 64-розрядні ОС. Визначення CPU, GPU функціонує в такий спосіб, щоб реалістично показати недоробки, що виявляються під навантаженнями, з якими стикатиметься телефон. Застосування останніх розробок, включаючи машинне навчання, комп’ютерну фотографію та доповнену реальність, робить результати природнішими та точнішими. Підтримка 32-розрядних систем відсутня. З’явилася можливість проводити тестування за більших обсягів інформації. Час обробки даних у своїй збільшується.

У тесті CPU нова версія бенчмарку враховує вплив продуктивності та пам’яті на оцінку. Функціонал розширено завдяки новим багатопотоковим тестам. Це необхідно, щоб аналізувати продуктивність під час роботи з програмами в аналогічному форматі. Функція багатопотокових перевірок дозволяє займатися однією проблемою спільно, а чи не окремо. Це новаторський підхід. Завдяки практичному підходу програма демонструє продуктивність програм з кількома потоками.

Під час тестування GPU є підтримка:

 • OpenCL;
 • Vulkan;
 • Metal;
 • CUDA.

На особливу увагу заслуговує Vulkan – графічний та обчислювальний API з використанням нових технологій. Включено програми перевірки, що моделюють алгоритми збільшення швидкодії графічного процесора. Це означає, що показники 4-го та 5-го поколінь відрізнятимуться і порівнювати їх не варто. Модель обробки інформації виходить з різних технологіях.

Переваги сервісу

Алгоритми розроблено, щоб аналізувати функціонал. Тому на різних пристроях результати можуть відрізнятись. Розробники прагнули до того, щоб забезпечити гаджет не максимальним, а робочим навантаженням. З нею користувач зустрічатиметься у повсякденному житті.

Деякі функції виявляються незатребуваними, та його оцінка несе особливої ​​користі. Сюди належить, наприклад, рендер PDF. Файли цього формату відкриваються рідко. Цінності тест не представляє, але дає користувачеві загальне уявлення про продуктивність.

З додатком Geekbench рахуються виробники. Зважаючи на оцінку конкретного девайсу, ви можете зробити покупку на Comfy.ua, де представлено багато смартфонів від провідних виробників.