Естетична коробка з логотипом – запорука гарного іміджу компанії
Вибране

Естетична коробка з логотипом – запорука гарного іміджу компанії

Професійну діяльність та імідж ділової людини неможливо уявити без власних візиток. Знайомства, комунікація, обмін контактами відбувається із їх використанням. А коли мова про підприємство, то роль своєрідних візиток виконує уся брендована продукція, яка слугує об’єктом для вираження корпоративного стилю. Наприклад, це можуть бути  коробки з логотипом компанії.

Якщо вас цікавить виготовлення стильних та якісних коробок з логотипом, які допоможуть більш солідно презентувати свій товар та доносити необхідну інформацію до клієнтів та партнерів, то саме коробки з лого вашого підприємства будуть гарним та своєчасним рішенням.

Брендована коробка як інструмент розвитку бізнесу

Іноді підприємці не сприймають коробки як рекламний засіб. Вони дивляться на них більш з практичного боку та розглядають з позиції функціонального призначення. Дійсно, практичну сторону питання ніхто не відміняв. Хороша коробка покликана захистити те, що у ній знаходиться, від несприятливих факторів, допомогти товару зберегти його товарний вигляд. Однак на цьому функції гарної та якісної коробки не закінчуються. Її унікальний дизайн зробить ваш бренд упізнаваним.

Таке представлення своєї компанії через матеріальні речі – гарний рекламний хід, завдяки якому вона запам’ятається. І коли можливий клієнт шукатиме товари, які ви продаєте, серед кількох компаній він обере саме вашу, оскільки вона буде у його пам’яті. Тому до виготовлення коробок з логотипом варто підійти дуже ретельно і відповідально. Саме так до цього ставиться типографія Гіфт-К.

На що наголошується в дизайні коробки?

Розробити унікальний дизайн коробки, що запам’ятовується, – ціле мистецтво. Її розміри є дуже обмеженими, тому потрібно вигадати ефектні, але лаконічні елементи оформлення, які візуально виділятимуть вашу коробку та фокусуватимуть на ній увагу покупця.

При цьому, якщо ви вагаєтесь у виборі якихось із елементів оформлення, фахівці типографії Гіфт-К допоможуть підібрати той варіант, який найкраще підійде для вашої сфери діяльності. Наприклад, якщо вам потрібна репрезентація компанії у строгому та діловому руслі, оптимально зупинити вибір на монохромній коробці у стилі мінімалізму, візуальним акцентом якої стане лого. Фахівці типографії виконають її у строгому дизайні, щоб наголосити на стриманості вашого іміджу.

А якщо ви, приміром, косметолог-візажист, та хочете, щоб у таких коробках були запаковані засоби по догляду за обличчям, які клієнти купують після процедур, можна більше експериментувати з оформленням. Наприклад, розмістивши не лише контактну інформацію про свій бренд, а й тематичне зображення.

Також коробку може прикрасити слоган компанії, для якого підібрано доречний варіант шрифту.

Усі актуальні переваги – для вас!

Клієнти, які приймають рішення замовити коробки з логотипом у типографії Гіфт-К, отримують безліч переваг. Найголовніші з них – це:

  • Неухильне дотримання фахівцями типографії обумовлених термінів. Слово «дедлайн» є важливим та принциповим для цієї компанії.
  • Висока якість друку та оригінальний дизайн поліграфічної продукції. Ви зможете обрати такі варіанти коробок, які будуть асоціюватися у вас з максимальною естетикою та візуальною презентабельністю.
  • Лояльні для клієнтів ціни. Цінова політика згаданого підприємства є комфортною та вигідною для замовників. Ви можете отримати оптимальне співвідношення ціни та якості.

Отож, типографія Гіфт-К запропонує клієнтам якісні, сучасні, привабливі та вигідні за цінами коробки з логотипом компанії. Фахівці типографії мають гарний досвід та регулярно слідкують за трендами виробництва поліграфічної продукції. Тому вони пропонують клієнтам оптимальну якість своїх послуг та сучасні креативні дизайнерські рішення, які слугують потребам бізнесу.