Дивацтва знаків зодіаку
INSPIRED,  Lifestyle

Дивацтва знаків зодіаку

Клептоманія Овнів, «сексуальний» гумор Стрільців, одержимість порядком у Дів та впертість Тельців..

Водолій

Під цим знаком народжується велика кількість диваків і геніїв. Уява, інтерес до дивних речей – такий Водолій. А ще представники цього знака вірять у прикмети, навіть найбезглуздіші, і готові до хрипоти сперечатися про всяку нісенітницю. У ці дискусії краще не вплутуватися, даремно час витратите.

Скорпіон

Скорпіон вважає себе абсолютно нормальним, терпіти не може всякого роду містику і метафізику. Він намагається у всіх ситуаціях спиратися тільки на здоровий глузд. Оточуючим, однак, поведінка Скорпіона часто здається дивною – адже він не любить те, що подобається всім, і захоплений незрозумілими більшості речами і явищами. А те, що Скорпіону глибоко плювати на чужу думку про себе, лише посилює його викликаючі дивацтва.

Овен

Звичка зробити, а потім подумати, характерна для Овнів. Найчастіше Овен здійснює вчинок, підкоряючись хвилинному імпульсу, не встигаючи прикинути, якими будуть наслідки. Це відноситься і до манери тягти все, що погано лежить. Точніше, будь-яку дрібницю, яку брати не забороняється, але користі від неї ніякої. Трубочка для коктейлю в кафе, цукерки в барбершопі – перед такими «благами» Овен встояти не може. І неважливо, якщо «халява» відразу ж полетить в урну. Адже якщо можна взяти щось просто так, то чому б не взяти?

Рак

Різкі і неясні стороннім перепади настрою – ось що робить Рака дивним. Хвилину тому він був сповнений ентузіазму, пристрасті і драйву, а зараз на ньому немає обличчя , енергія і світлий настрій зникли, немов їх і не було. У чому причини таких перепадів, не знає ніхто, і навіть сам Рак не розуміє, що з ним відбувається. Або розуміє, але боротися з цією своєю мінливістю не хоче.

Oh My God Reaction GIF by O&O, Inc - Find & Share on GIPHY

Терези

Терези – знак, під яким народжені багато екстрасенсів, що само по собі дивно. Крім того, Терези – люди, які вічно сумніваються, їм важко дається прийняття рішень, навіть найпростіших. Погодьтеся, людина, яка витратила годину в магазині на вибір між двома йогуртами, викликає питання. Або ви теж так робите?

Телець

Упертість – візитна картка Тельців, та межа, яка в буквальному сенсі заважає їм нормально жити. Телець буде стояти на своєму, навіть якщо всі, включаючи його самого, розуміють, що він не правий. Невміння погоджуватися з іншими, визнавати власні помилки, неповага до чужої думки – хіба це не дивно, особливо якщо мова йде про дорослу людину, а не підлітка?

Стрілець

Стрільці дуже принципові. Вони буквально вибивають з людей обіцянки, розуміючи, що це неможливо, і коли ці обіцянки порушені, влаштовують страшний скандал. А ще у Стрільців дуже дивне почуття гумору – їх дотепність поширюється тільки на жарти про секс.

Mad Grumpy Cat GIF by MOODMAN - Find & Share on GIPHY

Риби

Риби виглядають нешкідливими і вразливими диваками, і в загальному такими і є. Іноді, втім, цей знак демонструє світу, що він не такий вже пухнастий. Інтриги, образи на порожньому місці, безглузді скандали – Риби перетворюються з котика в фурію, і виглядає це дивно, утомливо і досить жалюгідно. Не реагуйте на ці випади, вони того не варті.

Діва

Раціональність, зведена в абсолют, торжество розуму над емоціями перетворюють Дів в справжніх машин. Будь-яка надмірність втомлює, і гіперпристрасть Дів до порядку дратує оточуючих. Контрол-фрік – це про них (з упором на друге слово).

Близнюки

Проблеми з цифрами – головна дивина представників цього знака. Близнюки – не всі, але багато – категорично не здатні рахувати, запам’ятовувати числа і взагалі погано ладнають з арифметикою. Часом це доходить до абсурду – замість трьох кілограмів картоплі Близнюк купує 10, а замість потрібного будинку, наприклад, під номером 68 забиває в навігатор 115.

School Calculating GIF - Find & Share on GIPHY

Лев

З цим знаком ніяких проблем, у них мінімум скелетів в шафі. Ключ до Левів – вміння знаходити спільну мову з їх нарцисизмом. Якщо ви з цим справляєтеся (що непросто), Лев у ваших руках, дресирований і зрозумілий. Але пам’ятайте – іноді у Льва трапляється збій в програмі і він починає думати не тільки про себе. Шок, та й годі.

Козеріг

Абсолютно звичайний в цьому сенсі знак. Без викрутасів, складнощів, дивацтв. Єдине, що може дивувати в Козерогах – їх неймовірна забудькуватість. В одне вухо влетіло, в інше вилетіло – якраз про них. Що це – заглибленість у себе і невміння слухати, загальна неуважність або просто погана пам’ять? Ми не знаємо. 

Will Smith Memory GIF by STARZ - Find & Share on GIPHY
Поділитися в соцмережах