Чому горить праве вухо?
Цікаво

Чому горить вухо?

Горить праве вухо: народні прикмети

Коли раптово починає червоніти і свербіти вухо, з’являються дискомфорт, відчуття жару, зазвичай кажуть: горять вуха. Версій про те, чому виникає така ситуація, багато, але однозначну відповідь знайти складно.

Народне пояснення

Відповідаючи на питання, чому червоніє праве вухо, народ дає кілька тлумачень:

  • Керівництво хвалить свого підлеглого;
  • Хтось із знайомих в конкретний період часу говорить про людину (в цьому випадку народ радить згадати тих людей, які могли б в цей період дня говорити про нього);
  • Якась особа хоче близького спілкування і знайомства, однак не може цього домогтися (наприклад, коли хтось шукає адресу або номер телефону);
  • Хтось поспішає;
  • Якщо ж горить праве вухо днем ​​- до сварки;
  • Про людину, у якого почервоніли вуха, хтось розпускає плітки, говорить погане;
  • Якісь люди сміються над тим, у кого горить вухо.

Дні тижня

Свої пояснення з приводу того, чому горить вухо, народ дає в залежності від дня тижня:

1. Понеділок – хтось явно заздрить.

2. Вівторок – для закоханих це дуже поганий знак, адже віщує розлуку. Самотні ж особи, у яких у вівторок почервоніло вухо, можуть бути обмануті.

3. Середовище – якщо почервоніння з’являється з самого ранку, то чекайте зустрічі. В обід – згадайте тих, хто може заздрити. Увечері – до романтичної зустрічі.

4. Четвер – в цей день почервоніння призведе до гарної вести.

5. П’ятниця – до побачення.

6. Субота – якщо це сталося з самого ранку або вдень, то з людиною нічого не станеться. Увечері – варто бути обережним, адже може статися біда.

7. Воскресіння – до прибутку. Народні прикмети не мають під собою ніякого наукового обгрунтування, нічим не підкріплені. Люди дають тлумачення, спираючись на досвід, спостереження і власні здогадки.

Поділитися в соцмережах